«ВСЕУКРАЇСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАХИСТ НАЦІЇ» – це команда професіоналів з різних сфер суспільного життя, які усвідомлюють, що причина катастрофічних негараздів в державі це фактичне захоплення влади олігархами, яким байдужа доля українців та які переслідують лише власні інтереси.

LEMAN International Law Group

LEMAN International Law Group

Міжнародна юридична група «LEMAN” заснована двома партнерами у 2016 році.
Компанія являє собою колектив професійних та досвідчених юристів, метою яких є надання високого рівня якості правових послуг.

Міжнародна юридична група «LEMAN» своїми справами гарантує чесний підхід для вирішення поставленних клієнтами завдань.

В компанії об’єднанні: знання, досвід досягнень, бажання постійного розвитку та вдосконалення. Не залежно від того, хто виступає замовником, компанія будує стабільні та довготривалі стосунки, уважно і своєчасно реагуючи на запити клієнтів. В результаті, наша компанія успішно і динамічно розвивається в умовах зростаючої конкуренції на ринку юридичних послуг.


Visotsky Consulting

Visotsky Consulting

Міжнародна консалтингова компанія, яка працює з власниками малого і середнього бізнесу, що поставили перед собою мету вивести свою компанію на новий рівень розвитку.

Спеціально для реалізації цієї мети був створений консалтинговий проект Школа Власників Бізнесу Місія Visotsky Consulting — зробити світ бізнесу добре організованим і ефективним, а власників компаній — компетентними та успішними.


 Ars Magna Production

Ars Magna Production

Ars Magna Production занимается производством телевизионных программ, видеосюжетов и роликов, корпоративных каналов Youtube, а также размещением рекламы на ТВ.


Startup.Network

стартап

До $250 000 в проект: Startup.Network приглашает в Crowd Accelerator

Начиная с 2012 года компания Startup.Network провела 102 Битвы Стартапов, в которых приняли участие сотни предпринимателей из Украины, России, Грузии, Казахстана,Беларуси и США.