Презентація нового випуску глянцевого журналу «GOSSIP magazine» в ресторані Boho!

6 березня відбулась презентація нового випуску глянцевого журналу «GOSSIP magazine» — Березень/Квітень 2020, де героїнею обкладинки стала Ірина Сенюта.
a6c559e19592
Тема номеру: Жінки, що надихають. Саме Ірина Сенюта стала героїнею обкладинки, адже вона є прикладом жінки, що уособлює в собі жіночність, розум та надихає інших на звершення. Ірина завідувач кафедри медичного права ЛНМУ ім. Д. Галицького, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ. Попри це, Ірина цікава жінка, яка не боїться бути різною!
69a9b48653c6
d2d100637635
В новому, весняному номері, зібрані історії талановитих жінок з усієї України, на прикладі яких ми розуміємо, що немає нічого неможливого. Надихаючі історії з життя та бізнесу, взлети та падіння, розчарування та радість. Це жінки, чий життєвий шлях надихає своїми діями, думками  та зовнішнім виглядом.
309fc52754a4
Пригощав напоями «Cidre Royal» — особливий купажний сидр, створений змішуванням натурального ферментованого яблучного соку з соками фруктів і ягід.
В рамках презентації нового номеру журналу «GOSSIP magazine» Анна Тільняк провела лекцію, де поділилася власним досвідом на тему користі SMM для кожної людини.
473b9f2319ef

c51bf5302fc4

Журнал зібрав представників ЗМІ, клієнтів та партнерів на ранковий бранч, де кожен зміг познайомитись з журналом та його наповненням.

Партнерами вечора стали: телеканал NEWSONE, напій «Cidre Royal», ресторан Boho.
В тему

Discussion about this post