17 викликів Землі

22 січня, на Всесвітньому економічному форумі в Швейцарії в Давосі Україна представила перед світом сторінки, що зберігають в собі бажання бути почутими.⠀

Книга «17 викликів Землі» створювалася для того, щоб показати всьому світу, а особливо молодшому поколінню, які проблеми ми зараз вирішуємо і як збираємося робити це далі. Кожен рядок вчить добру, взаєморозумінню і миролюбству.

IMG_20200122_193130_528

 

Ця книга – це збірник оповідань і казок, що  відображають всі сучасні проблеми людства. Вона призначена для дітей у віці від 7 до 11 років. Простою і зрозумілою мовою ця книга ознайомить вашу дитину з найсерйознішими проблемами сучасності, такими як злидні, голод, гендерна нерівність, правосуддя, зміна клімату та багато інших. У книзі зібрано 17 історій, кожна з яких відображає цілі розвитку людства, представлені ООН. Наші письменник та ілюстратор розповідають про ці складні і серйозні речі доступно і легко, і, в той же час, яскраво, казково і незвично. Неймовірний спектр історій — від фантастичного міста майбутнього до подорожі на дно океану — не дозволить вашій дитині занудьгувати.

IMG_20200122_193144_758

 

Мета даної книги — змусити дитину замислитися над глобальними проблемами сучасності, розширити її світогляд, навчити дружбі, співпереживанню і відповідальності за свою Планету.

IMG_20200122_193120_976

Саме важливість цієї книги для всіх людей дає мотивацію автору Діані Мироненко йти далі. Передчуття того, як маленькі ручки, які будуть в майбутньому створювати наш світ, перевертають сторінки і радіють. 

#17callEarth

В тему

Discussion about this post