Яна Клочкова-амбасадор «ВЕНБЕСТ»

Бути амбасадором – це не просто забавка і велика кількість нових фоловерів на своїх зіркових сторінках в соціальних мережах. Це взаємна підтримка між компанією та зіркою. Це поради людям. Амбасадор — це важлива роль у компанії.

Яна Клочкова — амбасадор охоронної компанії «ВЕНБЕСТ».  Для Яни важлива безпека і якісний захист в будь-якій сфері, особливо в родині. Вона довіряє нам і тому, може радити нас і вам! 

Снимок экрана 2019-12-23 в 13.27.15

В наш час збільшується кількість грабувань і нападів, проте ми щиро хочемо це все зупинити і захистити вас. Ми піклуємося про кожного, хто звернеться до нас. І для Яни і для вас ми зробимо однаково високоякісний захист.

Роль амбасадора компанії насправді дуже важлива, адже ви представляєте бренд. Ви – його обличчя. І завдяки амбасадору обирають компанію і її послуги. В нашому випадку нам дуже пощастило з Яною Клочковою, адже це той амбасадор про якого мріють. Вона підтримує бренд і створює дійсне гідне обличчя компанії. 

В той час, і ми підтримуємо Яну – даючи їй якісний захист і спокій. Ми надаємо послуги персональної безпеки максимально комфортно для клієнта, тому що для нас безпека клієнта — понад усе. Якщо ми обіцяємо – то виконуємо.

Снимок экрана 2019-12-23 в 13.27.02

Ми дякуємо Яні, за те що саме вона наш амбасадор. Адже в ній ми знайшли підтримку і пишаємося тим, що нашу компанію представляє людина, котра довіряє нам і вірить нам.

Й знайте – супергерої існують.

Джерело: Охоронна компанія «ВЕНБЕСТ»

 

В тему

Discussion about this post