Світлана Дерновська: ТОЧКА ЖИТТЯ

      Наш Всесвіт є прикладом гармонії і симетрії: будь-яка маленька частина поєднана з іншою, а разом вони складають єдине ціле.

В астрології одним із методів прогнозу є точка життя. Це індикатор того шляху і завдань людини на певному етапі. Кожні сім років точка життя перебуває в певному знаку гороскопу зодіаку. 

Від того, у якій точці життя знаходиться людина, залежать завдання, які вона має вирішити, а ситуації залежать від того, чи відпрацьовані поставлені перед нею попередні задачі. Тому точка життя має велике значення для характеристики людини: як вона проходить свій шлях, як працює, чого прагне…

З 1 до 7 років точка життя проходить знак Овна. Відбувається пристосування до життя на Землі. Йдуть важливі процеси: формується хребет, дитина починає повзати, ходити, говорити. Не можна обмежувати фізичну активність дитини, відповідати агресією на агресію, потрібно привчати до дисципліни та порядку.

До 14 років точка життя — знак Тельця. Характер підлітка псується. Батьківські уроки мають протилежний ефект. Слід не підганяти, не створювати стресових ситуацій, оскільки організм пристосовується до гормональних змін. Залучаємо дитину до мистецтва, рукоділля,  споглядання прекрасного.

Наступні 7 років, до 21 року — знак Близнюків. Людина набуває знань. Це найбільш сприятливий період для навчання. Організм має великі ресурси і може виконувати кілька справ одночасно. Але треба побороти лінь та звичку не доводити справи до кінця, дисциплінувати себе.

Наступні 7 років – знак Рака. Час почуттів і любові, період емоційності, коли багато проблем вигадані надмірною уявою. Важливим для людини в цей час є одруження (заміжжя).  

28 — 35 років точка життя проходить знак Лева. Це розвиток професіоналізму та просування по службовій драбині. Але, водночас, це і бажання бути першим, виділитись і показати себе з кращого боку, що призводить до конфліктів з оточуючими. Із негативних особливостей — марнотратство, пихатість та егоїзм.

35 — 42 років – період знака Діви. Це час самовдосконалення, коли людина набуває достатнього досвіду, щоб вийти на якісний рівень життя та  матеріального достатку. Негативні програми цього часу – дріб’язковість, егоїзм, мало співчуття та емоцій.

Терези – з 42 до 49 років. Пройдено майже половину шляху, але за невідповідність космічним законам, отримуємо проблеми зі здоров’ям. Потрібно прийти до власної гармонії, визначитись з місцем у житті.

49 — 56 років точка життя — під сузір’ям Скорпіона. Завдання ускладнюються. Девіз цього періоду — трансформація. Головне завдання — не дати волю негативним рисам Скорпіона, розвивати інтуїцію та цілеспрямованість.

Стрілець – з 56 до 63 років. Людині варто залишатись активною, хороброю та допитливою.

Козеріг — період з 63 до 70 років. Це час останнього вибору, духовного очищення та завершення земної програми.

70 — 77 років точка життя проходить «вік Водолія», тема якого є пошук істини. Незалежність та оригінальність поглядів та інтересів. Визнання своїх добрих справ і гріхів.

Риби – з 77 до 84 років. Пізнання Таїнств Буття. Людина – досконала і універсальна. Має безмежні можливості та знання, це досягнення повного оновлення.

Це лише коротка характеристика прогнозів, адже тут мають значення і дані натальної карти, і аспекти з іншими планетами.

 

З повагою,

 Астропсихолог Дерновська Світлана

Facebook: svetlana.dernovskaya

Засновник:

 ГО Міжнародна Асоціація «Центр розвитку людини» «АРХИТЕКТОР ЖИТТЯ»

+38 (050) 335 98 30

+38 (099) 479 00 67

 

В тему

Discussion about this post