18 грудня 2019 у IQ Business Center (Київ, Болсуновська 13/15) — пройде IX міжнародний галузевий форум, присвячений технології Blockchain та світу криптовалют. 

Два потоки форуму висвітлюватимуть найбільш актуальні питання крипто-реальності, ми обговоримо:

— легалізацію криптовалют — створення першого закону по регулюванню цифрових активів; — гайд для новачків — як купити криптовалюту і не втратити гроші; — питання інтелектуальної власності; — приклади застосування технології Blockchain в реальному бізнесі; — Blockchain розробка — смарт-контракти та власна платформа. 

Відвідувачів Форума чекає якісний контент, дружнє співтовариство та атмосфера сприйняття ідеалів криптографічної свободи. 

Український blockchain-стартап Aeneas запропонує користувачам спробувати себе на ринку передбачень. 

Демонстраційна зона дозволить представникам індустрії показати свої досягення 2019 року, а відвідувачам — ознайомитись із передовими технологіями та їх творцями у невимушеній обстановці. 

Захід буде цікавим всім, кому небайдужа сфера криптовалют, хто відкритий новому і готовий створювати Blockchain Reality разом з нами! 

Програма заходу і перелік спікерів оновлюється в режимі реального часу на офіційному сайті Форума http://kyiv.blockchainforum.com

Вартість квитків становить 600 грн, їх можна придбати тут: https://2event.com/ru/events/1852483 

Організатор Kyiv Blockchain Forum: Gesellberg Cryptofinance. 

Cторінка заходу: https://www.facebook.com/events/409041856369221/

Спільнота Facebook: https://www.facebook.com/kyivblockchainforum/ 

Контактний телефон: +380 97 939 13 33 E-mail: [email protected] 

 

В тему

Discussion about this post