На станції метро Арсенальній біля Верховної Ради відкрився новий клубний офіс TCEH.  Чим він вирізняється і кому піддійте?

 

На вул. Грушевського відкрився TCEH PARK — офіс нового формату:  клубний формат, просторі світлі кабінети і багато простору для загального користування.

Це ідеальне місце для комфортної роботи як для окремих фахівців, так і команд до 50 осіб, з неймовірним краєвидом на Дніпро та панорамою Лівого берегу. 

Снимок экрана 2019-11-28 в 15.41.26

Бізнес центр А класу розташований у тихому центрі, де все необхідне знаходиться в межах пішої доступності!

 

Це новий преміальний формат для найвибагливіших підприємців, які знають ціну своєму часу і бажають, щоб усі офісні турботи вирішували інші.

Глобальний тренд на об’єднання людей та колаборації у дії — лише в TCEH office space club

  Снимок экрана 2019-11-28 в 15.41.36

Ми поспілкувалися із засновницею TCEH Наталією Діденко, щоб дізнатися більше про нову локацію.

 Снимок экрана 2019-11-28 в 15.41.47

Де знаходиться TCEH?

 

Офіс — у двох хвилинах ходу від станції метро Арсенальна і Маріїнського парку, при цьому таке розташування дозволяє сховатися від шуму та метушні центру міста. 

 

Яка його інфраструктура? 

 

Для резидентів TCEH працює безкоштовний наземний і платний підземний паркінг.

Для клієнтів доступні:

34 офіси, у яких можуть розміститися від 2 до 21 особи, з можливістю об’єднання окремих офісних приміщень у блоки;

8 переговорних кімнат різної площі;

12 скайп-кімнат;

6 лаунж-зон;

10 окремих двомісних зон для спілкування;

2 кухні;

Кавові автомати, снекові автомати, спорт куточок, капсули для сну;

16 санвузлів і 2 душові кімнати.

 Снимок экрана 2019-11-28 в 15.41.11

 

Снимок экрана 2019-11-28 в 15.46.31

Нехай вас не лякають цифри, ви не потрапите до величезного офісу.  Приміщення поділене на блоки таким чином, що з вашого офісу до кімнати для переговорів, принтера або туалету — всього кілька кроків, і немає необхідності йти через усе приміщення.

 

Проблем з харчуванням також не буде — у приміщенні є ресторан і кафе швидкого харчування, також на території клубу є холодильники з готовими обідами та сендвічами для швидкого перекусу, які можна придбати у менеджера.

Крім того працює невеличка кав’ярня з професійним баристою.

 

На території бізнес-центру, де знаходиться клуб, зовсім скоро будуть працювати конференц-зали, спортивний клуб і автомийка.

 

Які послуги включені до вартості крім власне оренди офісних приміщень? 

 

У вартість оренди офісу входять доступ до всього приміщення клубу на будь-якій із локацій компанії, користування загальною кухнею, бібліотекою, лаунж-зонами, кімнатами для переговорів, скайп-кімнатами, клінінг, система безпеки, паркінг, камери для зберігання речей, душові кімнати, капсули для сну,  принтери та інші послуги.

 

Крім цього, в компанії працюють сервіс-менеджери, які допомагають резидентам.  Менеджери TCEH допоможуть вирішити будь-які питання по організації роботи і наданню сервісних послуг у клубі: зустріти кур’єра, принести кави клієнтові мемберів, допомогти з оргтехнікою або виведенням презентації, покупкою оргтехніки або канцелярії.

 

Тут створені всі умови для колаборацій, тому менеджери допоможуть навіть знайти необхідного фахівця серед інших учасників клубу.

 

Засновниця TCEH Наталія Діденко каже, що ком’юніті було в основі ідеї простору: «Я хотіла створити місце, де буде все для комфортної роботи,  куди приходиш і розумієш, що тут майже як вдома: рідні особи, щира зустріч менеджером, завжди є з ким поговорити на кухні або запитати поради.  Нам важливо, щоб з нами перебували відкриті люди, які хочуть завжди більше і прагнуть до вершин».

 

В тему

Discussion about this post