«Венбест» завжди поруч з вашим майном

Перед виходом з дому можна вимкнути праску, перекрити воду, навіть замкнути усі замки, але чи можна залишатися впевненим, що все буде гаразд? Ні, проте у нас є рецепт безпеки, перевірений десятками років та тисячами клієнтів – послуги охоронної служби «Венбест».

В уяві більшості людей, охоронний бізнес – це закрита структура, що не викликає особливої довіри. Ми замовляємо їхні послуги, тому що треба, а не тому, що маємо глибокі переконання. «Венбест» руйнує будь-які стереотипи з цього приводу. 

Компанія використовує передові технологічні рішення для встановлення охоронних систем, при цьому завжди йде назустріч клієнтам. Спеціалісти враховують усі потреби клієнтів: від принципу дії до бажаної вартості обслуговування.

1D4A8448

Які об’єкти можна захистити?

  • В першу чергу: житло, дачу, житловий комплекс або котеджне містечко, у якому ви мешкаєте. Дім – це місце, де хочеться почувати себе найбільш захищеним.
  • Офіс, магазин, банк, ресторан, підприємство. Цілком очевидно, що краще витрачати сили на розвиток бізнесу, про захист нехай подбають професіонали!
  • Автомобіль. Тільки уявіть, щорічно кількість викрадених автомобілів по Україні зростає на 20%. Варто обирати якісні та високозахищені моделі сигналізацій, завдяки яким ймовірність викрадення прирівнюється до мінімуму. Тактика злочинця передбачає злам, що триватиме менше 15 хвилин. Якщо більше – він полишає авто.
  • Вас та ваших близьких. GPS-трекер дозволяє максимально швидко і точно визначити місцезнаходження людини. Вона часто використовується як для охорони дорослих або дітей, так і для людей похилого віку, які схильні до втрати орієнтації у просторі.

Якісне обладнання – це половина успіху. Важливо, щоб сигнал про небезпеку одразу надходив до патрульного екіпажу. Завдяки укомплектованому автопарку компанії, що складається з 550 екіпажів мобільного реагування, швидкість буде миттєва. Де б ви не були, головне – «Венбест» завжди поруч з вашим майном.

Більшість небезпечних ситуацій потребує не лише фізичної, а й психологічної готовності до дій. Чи варто довіряти таке завдання любителям? Навряд чи. Саме тому кожен працівник компанії проходить підготовку в єдиному акредитованому навчальному центрі України з підготовки фахівців-охоронців на базі «Венбест».

1D4A4137ВЕБ

Ми запитали у Георгія Тупчія, засновника компанії, про те, чим відрізняється «Венбест» від інших охоронних служб:

«Венбест» ніколи не обманює. Звісно, не завжди все буває добре, з’являються недоліки, але ми їх тверезо оцінюємо. Усі проблеми ми розбираємо як всередині компанії, так і з клієнтом, але в жодному разі не обдурюємо. «Венбест» – перша компанія, що надала право доступу до GPS на наших автомобілях для великих корпоративних клієнтів. Вони бачать, де знаходиться наша машина, як вона їде і реагує.

Крім цього, ми весь час вкладаємо кошти у технологічність компанії. «Венбест» – це постійний режим пошуку нового, більш зручного формату як для клієнтів, так і для працівників.

Звісно, кожен приймає особисте рішення, встановлювати охоронні системи чи ні. Проте одне можна сказати точно – набагато приємніше кожного дня залишатися спокійним, виходячи з дому або припарковуючи авто, ніж боротися з наслідками.

vanbest_posts

В тему

Discussion about this post