Благодійний сімейно-розважальний фестиваль “KyivZooFest”

15 червня на ВДНГ відбувся Перший, я не побоюсь цього слова, в Україні Благодійний сімейно-розважальний фестиваль “KyivZooFest”, який об’єднав формат розваг для всієї родини та благородну місію пошуку дому для тварин з притулків і не тільки.

Не зважаючи на несамовиту і незвичну для середини червня спеку, багато людей відвідали “KyivZooFest”, щоб цікаво провести час у вихідний день: придбати корисні і стильні речі з Ярмарки, відвідати майстер-класи для дітей і за бажанням вибрати собі нового друга: котика, або ж собаку, чи просто подарувати їм увагу, адже тварини мають в цьому велику потребу.

Всього на “KyivZooFest” шанс знайти нову домівку отримали понад 80 тварин. Хоч не всі змогли знайти своїх господарів, але 25 щасливчиків все ж поїхали додому – до своєї нової сім’ї.

Організатори фестивалю “KyivZooFest” Антоніна Павлюк, Голова Благодійної організації «Благодійний фонд «БІ КАЙНД»,  та Наталія Красовська, засновниця кондитерської «Magic Cakes», зазначають, що такі фестивалі мають проходити по всій країні і навіть за її межами.

«Притулок – це не райський куточок для тварин, як зазвичай вважають. Це місце, де багато тварин помирає від хвороб, та навіть туги… Вони живуть у клітках усе своє життя, багато з них навіть не бачать денного світла, і НІКОЛИ не виходять за межі своїх кліток.

Уявіть собі вольєр два на два метри, у якому одночасно живуть від 3 до 5 дорослих собак, які вимушені ходити в туалет поряд з місцем, де сплять і їдять. Уявіть, що їх ніхто ніколи не пестить, не грає з ними, не гуляє, і ви зрозумієте, чому ми зробили цей фестиваль.

Ми витрачаємо гроші на купівлю тварин, у той час, коли інші просто гинуть. І повірте мені, вони не гірші за тварин з родовідними! І що просто обурює — це безвідповідальне ставлення людей до своїх же тварин: люди беруть собаку, вона набридає, її просто викидають на вулицю. Ось вам відповідь, звідки беруться тварини в притулках, та на вулицях», — каже Антоніна Павлюк.

Наталія Красовська зазначає, що коли вона повернулась із Норвегії, де жила деякий час, то була нажахана ситуацією з безпритульними тваринами у нас в Україні: «Я не розумію, чому люди в нашій країні так безвідповідально відносяться до тварин! У Норвегії дуже серйозна відповідальність покладається на власника за неналежний догляд за тваринами, а у нас викинути собаку на вулицю, або й щось гірше є нормою. Так не повинно бути».

 До фестивалю також долучилась волонтерська група «Обійми собаку» на чолі з Ольгою Куц, яка взяла на себе організацію зони с собаками; Анастасія Науменко, керівниця проекту “Shelter Borodyanka”, яка й привезла тварин з притулків для участі у фестивалі; Ганна Сокол взяла на себе підготовку зони з котами; та багато інших волонтерів, яким не байдужа доля тварин. 

Для більшого комфорту та безпеки територія “KyivZooFest” була поділена на зони:

  • Зона для тварин: Зона з соціалізованими, стерилізованими та щепленими котами та собаками. Тимчасові вольєри для собак допомогла будувати компанія Ermita.
  • Дитяча зона: Простір для дитячої творчості забезпечили Студія проектування для юних архітекторів “Archi Lab Kids”, Квестманія — дитячі квести та свята та Центр сімейного дозвілля “Teleport360”. 
  • Food court: Смачна різноманітна їжа і напої від “CRAZY BOARS”, “Нікого не їм”, “Авторський Бургер”, “Vegano Hooligano”, морозиво “iL Gelato”, кав’ярня «Філіжанка», “Besarabia”, солодка вата “Sweet mriy”. 
  • Chill zone: Зручні м’які крісла-мішки від найбільшого українського виробника безкаркасних меблів “Poparada”.

Окрема Зона з кальянами від “Hookah Drive”.

А у зоні Ярмарок гості мали змогу придбати товари як відомих марок, так і handmade. Серед них товари “Alpha Spirit Ukraine”, “MagicMeow”, Fandom Gate”, “FriendsSpace”, “Chistopes”, “ХитаНяшки/Dog’s snack”, “Baba Yagya”, “Dolya’s treats” — Натуральні ласощі для собак, Абстрактні картини від Berestenko art, Cool Stuff For You, Hikari Dream, Футболки від Ганни Дерев’янко «Upgrade”.

На всій території “KyivZooFest” розміщувались фотозони, де працювали професійні фотографи: Ірина Бліз, Анастасія Шикула та інші.  Святкова сцена набула урочистості завдякиLa-bella company”. “KyivZooFest” проходив під музичний супровід Dj Ministr, також проходили цікаві лекції, розіграші цінних подарунків. Веселий настрій гостям фестивалю дарувала неймовірно позитивна ведуча Ketrin Phobia та чарівна співачка Лавіка (Любов Юнак).

Головним інформаційним партнером став журнал “PEOPLE IN”, інформаційну підтримку також надали телевізійний канал “НАШ”, Телекомпанія “СТС”, журнал “GOSSIP Magazine». 

Завдяки партнерам фестивалю, “KyivZooFest” вийшов за рамки звичних благодійних фестивалів – разом з благородною місією порятунку тварин став майданчиком для приємного проведення часу для всієї родини.

Наступний фестиваль “KyivZooFest” відбудеться у травні 2020 року.

 

Людмила Сорочук

 

В тему

Discussion about this post