Яна Кірова: “Якщо людина займається улюбленою справою — фінансовий успіх не змусить себе довго чекати”

Яна Кірова: “Якщо людина займається улюбленою справою — фінансовий успіх не змусить себе довго чекати”

Хобі — як дозвілля, або як бізнес? Найчастіше, жінки приділяють багато часу своїм захопленням, залишаючи їх в межах лише домашнього дозвілля, і це дарма, інколи таке хобі може стати основою свого власного бізнесу, що приносить не лише задоволення, але й прибуток. Саме про це ми й поговорили із засновницею бренду Blackwood bags Яною Кіровою.

Яно, сумки Вашого бренду Blackwood позитивно виділяються на тлі інших, навіть найвідоміших брендів. Щоб творити такі речі потрібно дуже любити свою справу. Як Ви прийшли в цей бізнес, і чому зупинилися на створенні саме сумок?

Це не замислювалося спочатку як бізнес-проект. Це було моє захоплення, моя індивідуальна творчість, робота для душі. Я мріяла навчитися щось створювати своїми руками, займатися власною творчістю. Першу сумку я створювала для себе, не маючи жодного досвіду в цьому. Але нестримне бажання творити подолало всі перешкоди і складнощі – і звичайний шматок шкіри в моїх руках поступово почав перетворюватися на сумку. Коли я закінчила свою роботу, я була задоволена результатом, і зараз ця перша, зроблена мною річ займає почесне місце у моїй майстерні, як нагадування про те, з чого все починалось, і який ми шлях вже подолали…

Розкажіть, як Ваше хобі перетворилося на прибуткову справу?  

Проект із сумками я починала одна, хоча на той час уже був досвід роботи з аксесуарами із дерева, але в цю ідею ніхто особливо не вірив. У мене не було ні знань і навичок роботи зі шкірою, ні інвестицій, ні спеціального обладнання, ні команди професіоналів. Все змінилося, коли ми познайомилися з Галиною Гончар. Вона досвідчений майстер по роботі зі шкірою і конструктор-модельєр. Вона повірила в мою ідею, і у нас вийшов відмінний творчий тандем. З цього моменту ми вже стали робити по-справжньому якісний продукт професійно.

Дуже швидко ми зрозуміли, що наші сумки, заряджені любов’ю, подобаються людям. Нам доводилося багато працювали над поліпшенням якості, і ми не зупиняємося навіть зараз. Ми пройшли довгий самостійний шлях, набили чимало гуль, але результат радує і нас, і наших улюблених клієнтів.

Наскільки мені відомо, дизайн кожної сумки Ви промальовуєте самостійно. Що для Вас є джерелом натхнення?

Я живу біля моря. А дизайн сумки складається в голові поступово, як конструктор з різних деталей: коли я торкаюся до якихось матеріалів (наприклад, коли ми відвідуємо італійські щорічні виставки виробників шкіри і фурнітури), коли я перебуваю на природі, або плаваю із різнобарв’ям морських риб – ось так збирається все це розмаїття фарб, форм і відчуттів у єдиний образ і переноситься на папір.

Основними матеріалами, які використовуються для виготовлення Ваших сумок, зазвичай є дерево і шкіра, це виглядає дуже ефектно і дорого. А як щодо практичності?

Ми дуже ретельно стежимо за якістю виготовлених виробів, і відбираємо найкращі матеріали та фурнітуру. Дерев’яні деталі не бояться вологи і перепаду температур, оскільки проходять спеціальну обробку. Сумки при цьому мають зовсім невелику вагу і розмір, тримають форму і досить місткі. Тому наші сумки не тільки красиві і автентичні, а ще й зручні і практичні.

Які плани на майбутнє бренду?

Ми професійно та якісно зросли протягом цього року, але не плануємо зупинятися на досягнутому. Ми весь час щось покращуємо, допрацьовуємо і вдосконалюємо свої навички.

У новому році плануємо відкриття власного шоурума в Одесі і в Києві, а також взяти участь у міжнародних виставках і модних показах.

Також у цьому році у нас вийде нова люксова лінійка сумок з екзотичної шкіри і екзотичних порід дерев.

Не дивлячись на великий попит та інтерес до нашого бренду, ми не плануємо переходити в масове виробництво. Наші сумки нарядні і нестандартні. Це абсолютно ручне виробництво, де частинка душі вкладена в кожен виріб. У майбутньому ми плануємо зберігати цю традицію.

Що Ви порадите читачам, які мріють, але не наважуються перетворити хобі в бізнес?

Якщо людина займається улюбленою справою, фінансовий успіх не змусить себе довго чекати.

Займайтеся тим, що приносить вам задоволення і надихає вас!

 

Бесіду вела Антоніна Павлюк

В тему

Discussion about this post