Театр на Подолі — що подивитись?

ЯКОСЬ ВОНО БУДЕ …  

15 серпня, 19:00

75 років тому з-під пера всенародного улюбленця Остапа Вишні вилетіла «усмішка» під назвою «Чухраїнці (спроба характеристики)», у якій він виписав «аж п’ять глибоко національних рис симпатичної вдачі чухраїнця», і одна з них це «ЯКОСЬ-ТО ВОНО БУДЕ»! А які ж інші?!

 

ПО ВУЛИЦІ МОЇЙ …  

17 серпня, 18:00

У кімнаті-вітальні, сповненій творчих мрій та закликів, оживають гомінкі постаті поетів-шестидесятників. Їхнє молоде дружнє коло надихає поетичну мить у натягнутій, мов гітарна струна, атмосфері майстерні. Де люди беруть натхнення протистояти жорстокій реальності та політичній системі?

 

ВІСЛЮК МАЄ БУТИ ХУДИМ  

18 серпня, 18:00

Кожен з героїв сентиментального детективу безцільно крокує по світу у пошуках теплого затишку та підтримки близької особи. Агент Сміт впевнений у тому, що від щастя не треба ховатися. Шпигун американської розвідки усвідомлює, що закохується в ефемерне в душі створіння Надю. Тож чи можна віднести цю історію до агентурного провалу? 

 

ЗОЙЧИНА КВАРТИРА  

28 серпня, 19:00; 7 вересня, 18:00

Господиня майстерні, 35-річна вдова Зоя Денисівна влаштовує у своєму будинку побачення багатих «наречених» з красивими «моделями». Обман, інтриги, розслідування, вихід за межі дозволеного заради кохання та втечі з Радянської дійсності. Чи вирішить налагоджена прибуткова справа «бордель під прикриттям ательє» життєво важливе квартирне питання Зої?

 

ЗВІДКИ БЕРУТЬСЯ ДІТИ?  

29 серпня, 19:00; 19 вересня, 19:00

Лірична п’єса відомого українського письменника і кіносценариста Анатолія Крима про жіноче щастя. Історія восьми молодих жінок у провінційному пологовому будинку. Одній з них не потрібна шоста дівчинка в родині, у іншої  – «випадкова» дитина. Ці жіночі проблеми стають несуттєвими, коли до їхнього товариства приєднується вагітна «за замовленням».  

 

СТО ТИСЯЧ  

30 серпня, 19:00; 12 вересня, 19:00

Класика української драматургії вражає актуальністю. Сповнена пристрастями п’єса точно і яскраво змальовує національні характери, які в свою чергу, провокують захоплюючі події. Психологічний тип людини, одержимої жадобою збагачення, досягає найвищої комічної форми.

 

ВЕРНІСАЖ НА АНДРІЇВСЬКОМУ  

31 серпня, 18:00; 29 вересня, 18:00

У театральному буриме досліджується нова і не зовсім звичайна для «солідного» академічного театру форма і метод спілкування з глядачем. Форма спілкування, що ще більш наближає глядача до актора, форма супер-камерного «інтимного» театру. Персонажів вистави ви впізнаєте, якщо хоча б раз пройшли від «низу» Андріївського до його «верху».

 

 

В тему

Discussion about this post