«Я — жінка! І я дбаю про жінок!»

Ірина Брильова власним прикладом доводить, що жінка може бути успішною, самостійною і креативною, не тільки в жіночій, але і в чоловічій професії. Про це та інше — далі в статті.

 

“Мене запитують, що стало поштовхом для створення саме такої організації? Відповідь проста. Жінки змінюють світ! Багато в чому від нас залежить, яким шляхом світ піде завтра, навіть, якщо ми цього не розуміємо і не надаємо цьому значення, тому я вирішила об’єднати енергію всіх прогресивних жінок світу для розвитку і зміцнення цього специфічного напряму”, — коментує Ірина Брильова, Засновник та Голова Правління Громадської Організації «Професійні Жінки Євразії в Пест Менеджменті».

 

Стійкі хімічні речовини — одна з найсерйозніших і найскладніших проблем у процесі переходу до сталого майбутнього. В Україні інформаційною компанією про вплив отруйних стійких хімічних речовин на здоров’я людини та залученням широкої громадськості до розвитку і підтримки жінок займається перша в світі профільна жіноча Громадська Організація «Професійні Жінки Євразії в Пест Менеджменті».

Індустрія боротьби зі шкідниками набагато ширша, ніж загальноприйняте поняття про неї. Вона охоплює абсолютно кожну жінку у світі. Наприклад: стійкі органічні забруднювачі, або СОЗ, відомі багатьом, але не всі знають про їх вплив на жіночий організм. Навіть малі концентрації СОЗ завдають істотної шкоди, призводячи до розвитку хвороб репродуктивної системи, ракових захворювань молочної залози, вроджених дефектів у дітей.

 

Міжнародне агентство з дослідження раку включило хімічні речовини, зокрема, деякі з СОЗ до списку канцерогенних речовин, що сприяють розвитку раку у людини.

 

Це численні штучні хімічні речовини, які є отруйними і одночасно довговічними. До цих отрут відносять пестициди, промислові хімічні речовини, а також вкрай небезпечні діоксини і фурани, що утворюються, як побічні продукти хімічної індустрії або при процесах горіння.

Дана тема включає той факт, що в Україні відсутня будь-яка інформаційна компанія негативного впливу СОЗ на здоров’я жінки. Жінки не знають про таку проблему і не володіють достатньою інформацією про характерні побічні ефекти. Саме з цієї причини, організація працює над тим, щоб внести вклад у зниження згубного впливу хімічних речовин, шляхом збільшення дослідницьких даних, надання настанов, освітніх програм і надання підтримки жінкам. Поліпшення жіночого здоров’я є одним із ключових пріоритетів нашої організації.

 

Жінки потрапляють під вплив небезпечних стійких органічних забруднювачів (СОЗ) вдома, на робочому місці і в громадських місцях, шляхом прийому небезпечних продуктів харчування (95%), води (0,001%) і вдихання забрудненого повітря (3,5%).

Крім продуктів харчування стійкі органічні забруднювачі та небезпечні хімічні речовини містяться в одязі та взутті, косметичних товарах і засобах особистої гігієни, парфумах і натуральних косметичних інгредієнтах.

 

Робота щодо зниження хімічного навантаження на навколишнє середовище і здоров’я людини неможлива без комплексного підходу, де теорія пов’язана із практикою. Тому ми створили компанію «СТАНДАРТ ПЕСТ МЕНЕДЖМЕНТ», яка є організатором і партнером першого в Україні профільного Центру Пест Контролю і Пест Менеджменту при Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Організації спільно ламають стару систему підходу до знезараження в Україні шляхом надання інтегрованих послуг, наближаючи її до світових стандартів Пест Контролю і Пест Менеджменту, і таким чином сприяючи спаду пестицидного навантаження на населення та навколишнє середовище. У даний час, при Центрі вже почав свою роботу Відділ професійних жінок Євразії в Пест Менеджменті.

 

Індустрія Пест Контролю і Пест Менеджменту переходить із розряду бізнес-теми в суспільну, державну і міжнародну.
Ірина Брильова

В тему

Discussion about this post