Ціна акцій Apple впала на 9% через кілька хвилин після відкриття Уолл-стріт

Прогнози виручки компанії знизилися до $ 84 млрд, в компанії назвали «слабке місце».

Ціна акцій американської компанії Apple впала на 9% відразу після відкриття Уолл-стріт у четвер, 3 січня, після повідомлення про зниження доходів компанії, повідомляє Independent.

Раніше генеральний директор компанії Тім Кук заявив, що компанія чекає виручку в розмірі близько $ 84 млрд, у порівнянні з попереднім прогнозом в $ 89-93 млрд, який вже розчарував інвесторів.

Він назвав Китай найслабкішим місцем Apple, але також визнав, що попит на останні моделі iPhone виявився слабшим, ніж передбачалося.

«Хоча ми очікували деяких проблем на ключових ринках, що розвиваються, ми не передбачали масштабів економічного уповільнення, особливо в Великому Китаї», – заявив Кук.

У 2019 Apple планує перенести складання нових смартфонів iPhone в Індію – цим займеться місцевий підрозділ Foxconn. Про це повідомляє агентство Reuters.

Індійський завод Foxconn в Сріперамбудері збиратиме найдорожчі моделі з флагманського сімейства iPhone X, що дозволить вивести бізнес Apple в Індії на новий рівень. Виробник має намір вкласти близько $ 356 млн у розширення фабрики, що дозволить створити додаткові 25 тисяч робочих місць в південному штаті Тамілнад.

В тему

Discussion about this post