Прес-конференція «Бізнес має право»

У середу, 30 січня, об 11:30 у прес-центрі інформаційного агентства УНІАН за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4 відбудеться прес-конференція «Бізнес має право», під час якої громадська організація «Юридична клініка для малого та середнього бізнесу» презентує нову соціальну он-лайн платформу, спрямовану на захист підприємців від тиску з боку правоохоронних та контролюючих органів.

Юридична клініка для малого та середнього бізнесу (ЮК) – це неприбуткова громадська організація, основна мета якої надання безоплатної юридичної допомоги.  За консультацією можуть звернутися підприємці, які не мають достатніх фінансових та кадрових ресурсів для захисту своїх законних прав та інтересів.

Мета юридичної клініки – підвищення рівня правової обізнаності підприємців. ЮК надає безкоштовні консультації адвокатів у сфері адміністративного, цивільного, господарського, трудового, податкового та кримінального права.

Робота платформи надзвичайно зручна: будь-який підприємець може з легкістю  зареєструватися на сайті www.lawmsb.com.ua, заповнити невелику анкету та поставити юридичне питання, яке потребує роз’яснення. Після отримання відповіді підприємець або закриває питання, або робить необхідні уточнення. 

Серед спікерів, які виступатимуть на прес-конференції:

  1. Голова ГО «Юридична клініка для малого та середнього бізнесу» Максим Березкін
  2. Кандидат юридичних наук, доцент, викладач КНУ ім. Тараса Шевченка Олександр Москалюк
  3. Голова комітету з освітньої юридичної політики Асоціації адвокатів України Ксенія Проконова

Отримати усю інформацію щодо роботи ЮК, а також зареєструватися та поставити питання адвокату можна на сайті: www.lawmsb.com.ua

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 066-838-41-39 (Ірина)

В тему

Discussion about this post