It’s time for PR aces!

«Завжди на висоті» — слоган молодої та прогресивної команди спеціалістів з комунікацій та PR. На рахунку агенції «PR aces» — десятки клієнтів, серед яких політики, бізнесмени, великі торгові мережі, молоді бренди, luxury-бутики та популярні ресторани. З чого вони починали і як досягли успіху — у quick-інтерв’ю розповіла Ольга Зубко, founder і генеральний директор компанії.

 

Що підштовхнуло вас відкрити власний бізнес?

Більше п’яти років я була «полонянкою» прес-служби відомого і харизматичного лідера партії. Це була школа виживання – ми мали працювати інколи і по 20 годин на добу, їздити на округ, писати, креативити, думати… Три серйозні довгострокові кампанії, море корисних уроків, емоцій і знань. Здобутий 80 lvl витривалості та сталевий імунітет до будь-яких складнощів – оце і стало моєю рушійною силою, яка нагадала, що вже час рухатись далі, і спонукала зробити сміливий крок вперед, відкривши свою справу, таку собі фабрику якісного піару.

 

Чи важко було починати?

Я переконана, що ніколи не буде слушного часу для старту, тому задумане треба робити одразу. Як кажуть – у вир з головою, щоб ні в якому разі не охолонути від ідеї створити щось неймовірне. Такими принципами я керувалася, коли відкривала компанію, і досі, з кожним клієнтом і проектом, працюю тільки так. У перші хвилини знайомства «сканую» замовника, щоб розуміти – ВІДпіарити чи ПРОпіарити його ☺

 

Якою має бути команда PR-асів?

Наша команда – молода, прогресивна, але вже доволі досвідчена, й росте з неймовірною швидкістю. Ми стежимо за новими тенденціями і постійно вчимось. Головний критерій відбору спеціалістів – не тільки ідеальне резюме, а й «вогонь» в очах разом з креативом, який неможливо приховати. Я рада, що до цих пір не помилялась з кадрами, бо на сьогоднішній день насправді усі члени нашої команди – аси своєї справи.

 

Що для вас головне у роботі?

Головне – відповідальність за те, що ти робиш. Якщо ми пишемо стратегію, ми і тільки ми  будемо її втілювати, відповідаючи за кожну літеру у презентації. Якщо ми створюємо бренд, то ми будемо «боротись» до кінця, щоб вийшов такий важливий симбіоз — «вистрілить» та «подобається власнику». А якщо беремось за тонку справу персонального піару, то робимо усе ідеально – від посту у соціальній мережі до участі у масових заходах, враховуючи усі репутаційні ризики. Наші прес-служби під ключ – найкращі. Готова посперечатись, що ніхто не приділятиме стільки часу своїм клієнтам, як ми. Все тому, що персональний підхід і відповідальність — у нас в крові. Час робити, а не говорити. It’s time for PR aces!

 

praces.com.ua

 

В тему

Discussion about this post