«Планета Земля – Єдина: Україна – Індія»

«Планета Земля – Єдина: Україна – Індія»

Виставку з такою назвою презентували під куполом Верховної Ради 18 грудня 2018року.

Автор проекту «Планета Земля Єдина» Управляючий партнёр «Юридичної Консалтингової Групи» Яремчук та партнери», сенатор Jci Альона Яремчук, за ініціативи Народного Депутата Верховної Ради України Дмитро Лубінця.
Урочисто відкрила запальною промовою Народний Депутат України Оксана Білозір та член української і індійської міжпарламенської дружби Олег Осуховський.
Захід відбувся за участі надзвичайного та повноважного Посла Індії в Україні
Партха Сатпатхі, президента Асоціації Аюрведа-Йога в Україні Кундана Садвара,
засновника компанії Rosa Олега Торгало.
За підтримки Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери», JCI Україна.
Гловна ціль заходу підтримка та розвиток відносин між Україною та Індією через обмін культурним та історичним досвідом.
Офіційні українсько-індійські відносини розпочалися 26 грудня 1991, коли Індія визнала незалежність України.

FB_IMG_1545512017028
За роки незалежності Україна й Індія налагодили співробітництво майже в усіх сферах: економічний, політичний, науково-технічній, оборонній та культурній. В Україні відкрито аюрведичні центри здоров’я, навчаються індійські студенти, створено школи індійського танцю, працюють товариства дружби й культурних зв’язків.
Співробітництво між Україною та Індією в культурно-гуманітарній сфері розвивається динамічно: сторони здійснюють культурні обміни, сприяють участі представників обох країн у різноманітних культурологічних та спортивних заходах, міжнародних конкурсах, конференціях тощо. Воно відбувається в рамках Угоди між урядом України та урядом Республіки Індія про співробітництво в галузях культури, мистецтва, освіти, туризму, спорту та засобів масової інформації від 27 березня 1992.

FB_IMG_1545431204937
Взаємне вивчення культур народів має довгу історію. Так Леся Українка перекладала гімни Ріґведи, Іван Франко — частини Махабхарати й інших священних індійських книг. Деякі роботи українських класиків, у тому числі Тараса Шевченка, були перекладені на мови народів Індії. Також перекладені на українську мову твори індійського Нобелівського лауреата Рабіндраната Тагора й провідних індійських письменників XIX та XX ст., зокрема твір Премчанада про Магатму Ганді.
На виставці учасники
ознайомилися з грандіозними можливостями співпраці з Індією в галузі здоров’я,
дізнались про унікальну історію лідера Індії Махатми Ганді.
переглянули відео про сучасну Індію та фільм «Ганді», покликаний надихнути на гідне відстоювання законних прав громадян в Україні.
Із красою, історією та культурою Індії учасників виставки познайомили колекція скульптур і картин Ю. Камишного, що представив Олег Торгало, засновник компанії «Роса», до якої входить популярний інтернет-канал «Роса ТВ», центр ведичної культури «Роса-Веда» и мережа салонів аюрведи та східної медицини «Роса-Фарм».
Він багато часу провів в Індії і привіз звідти, крім того, унікальні знання про здоровий спосіб життя, якими він з радість ділиться.
Також буде представлено один із перших документальних фільмів в Україні про вегетаріанство «Справжне Життя», автором ідеї і продюсером якого є Альона Яремчук.
Під час заходу в Верховній Раді  України прозвучала медитація Ом, на благо і гармонізацію роботи парламенту і миру в Україні.

Досить символічно что організатора заходу Юридичній Консалтинговой группі «Яремчук та партнери» було 15 років,  Ельвіра Гаврилова в Рейтингу 100 найкращих компаній року поздоровила на заході і відмітили, як найкращу юридичну компанію року.

Також jci Ukraine в особі національного президента jci Ukraine  Олега Мослова, та інші локальні президенти урочисто зачитали кредо організації

• що віра визначає мету і призначення в житті людини

• що братство людей важливіше суверенітету націй;

• що економічна свобода найлегше завойовується вільними людьми через свободу підприємництва;

• що уряди повинні слідувати законам, а не бажанням особистості;

• що головний скарб планети — особистість людини;

• що служіння людству — найкраща робота на Землі. І прийняли клятву

клятву

урочистого вступу на посаду

Президента JCI Ukraine.

FB_IMG_1545431173102
Партнерами заходу були
ILYSA
TOUCH group
Олег Маслов
Жанна Палецька
Наталья Бойко
БФ « Інститут Громадської Дипломатії»
Медіа партнери:
Журнал Дипломат
Зовнішні Справи
HoneyMoon
O’Ukraine
People in
ТВ Росса
Star Independent
Феміда
Finansoff

В тему

Discussion about this post