Ілон Маск запевняє, що ніхто не вичитує його Twitter

Засновник Tesla спростував повідомлення про те, що його записи у блозі перед публікацією перевіряє Комісія з цінних паперів і бірж. За словами Маска, ніхто не читає його твіти до того, як він натисне кнопку відправити.

Проблеми у Маска почалися у серпні цього року, коли генеральний директор Tesla оголосив в Twitter, що він хотів зробити свою компанію з виробництва електромобілів приватною і що він отримав фінансування з суверенного фонду добробуту Саудівської Аравії.

Оголошення викликало різке зростання курсу акцій Tesla. Коли стало ясно, що Маск не уклав угоду, комісія SEC прискорила розслідування і швидко подала позов про шахрайство з цінними паперами проти Маска через твіти.

Ілон Маск запевняє, що ніхто не вичитує його Twitter - фото 294336

Два дні потому Маск досяг угоди з агентством, яке зажадало від нього сплати штрафу у розмірі 20 мільйонів доларів, відставки з поста голови Tesla, призначення двох нових незалежних директорів у раду директорів і встановлення контролю за його публічними повідомленнями про компанію, включаючи його твіти.

Я не поважаю ні саму комісію SEC, ні її рішення. Я однозначно проти цього. Але оскільки поважаю судову систему США – підкоряюся рішенням суду, – сказав Маск в інтерв’ю.

Як заявив сам Ілон – «Перша поправка все ж гарантує мені свободу слова».

 

В тему

Discussion about this post