Названі основні корисні властивості морквяного соку

Морквяний сік корисний не тільки для зору.

Морквяний сік не п’є майже ніхто… А дарма! Харчові волокна, бета-каротин, антиоксиданти – морква просто переповнена корисними для організму речовинами.

Зміцнює імунітет. У сезон хвороб це особливо важливо. Крім здорового харчування, сну і спорту, можна випити склянку морквяного соку, в якому багато вітаміну С. А його, як відомо, організм сам виробляти не вміє.

Допомагає не їсти шкідливу їжу. Коли хочеться чимось перекусити, можна схопити цукерочку або чіпси. Але, якщо замість цього випити морквяного соку, то відчуття ситості залишиться надовго. У склянці соку більше 2 г білка і харчових волокон, тому це прекрасний перекус.

Покращує стан шкіри. Завдяки вітамінам, А і С шкіра швидше загоюється, в ній утворюється більше колагену, а клітини стають більш здоровими.

Знижує холестерин. Крім тиску, морквяний сік допомагає тримати під контролем рівень холестерину, що благотворно впливає на здоров’я організму в цілому. Якщо вам не подобається морква у вигляді соку, їжте її просто так, цей варіант нічим не гірший.

В тему

Discussion about this post