«Планета Земля Єдина: Україна-Бразилія». Виставку з такою назвою презентували під куполом Верховної Ради

«Планета Земля Єдина: Україна-Бразилія». Виставку з такою назвою презентували під куполом Верховної Ради, яка тривала з 20 по 23 листопада 2018року.
Арт-Куратор: Альона Яремчук, з ініціативи Народного Депутата Верховної Ради України Дмитра Лубянця та Народного Депутата України Василя Яніцького, за підтримки Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери» та JCI Україна, Громадського об’єднання» Інтелектуальне Лідерство». У виставці взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії в Україні Освалдо Біато Жуніор.

smartcapture

Мета виставки — показати історично споріднені містичні культури українського і бразильського народів, доторкнутися до культурних звичаїв наших предків, показати всю багатогранність нашої планети, відзначити споріднені сакральні захисні традиції наших народів.
Козак-Характерників, як символ захисника України, що дуже актуально в наш час.
Наша планета унікальна та різноманітна, тому даний проект направлений на творчу співпрацю українських фотографів, які мають на меті розповісти нам про різноманіття нашої планети, а саме, про жителів племені Яванава з Бразилії. Індивідуальність та сила цього малочисельного народу, які мають права на спеціальну освіту та відстоюють свої історичні життєві цінності, вражає. Представляти дану експозицію буде міжнародний фотохудожник Денис Копилов.
smartcapture

smartcapture

Дух Яванава
Ідея зробити цю виставку з’явилася після знайомства з племенем Яванава, що з давніх-давен проживає в глушині на берегах Амазонки та досі дотримується традицій шаманізму, передаючи з покоління в покоління містичні знання про подорожi в паралельнi світи.
Всього тисяча людей живе в семи селах Яванава на річці Грегоріо в басейні Амазонки. Це маленьке, але горде плем’я змогло домовитися з урядом Бразилії i провести демаркацію своєї та державної землі. Вони домоглися права на спеціальну освіту для своїх дітей, де їх вчать спілкуванню з природою та шаманізму, якого дотримувалися їх предки.
Маленький, але сильний народ протистоїть силі світового прогресу, відстоюючи свої життєві цінності та традиції. Вони вірять, що Природа і Земля живі. Вони спілкуються з тваринами та рослинами. Вони сильно відрізняються від нас, але вирішили відкрити свої знання людям з умовно цивілізованого світу, щоб ми не знищили нашу спiльну Батькiвщину — Землю…
Шамани можуть розрізняти дух, тіло і душу, вони розуміють природу речей. Саме це і хотів передати автор в цій експозиції. Використання альтернативного фотодруку символізує альтернативний погляд на сформований порядок речей у нашому світосприйнятті, а нанесення фарб на фото — соцiальнi програми, які дистанціюють нас від нашої природи.
Під час виставки відбулася презентація книги Дениса Богуша «Козак характерників або таємна наука Діда Архипа», ілюстрації художника Володимира Євкара. Саме козаки-ХАРАКТЕРНИКИ на нашій території вміли і використовували духовні знання для захисту України. Вміли перетворюватись на звірів, спілкуватись з духами землі, захищали нашу територію. Автор книги додав, що деякі з цих знань використовують і нині — в АТО, щоб наші воїни були непереможними.
Такі важливі проекти не тільки для України, а й для планети в цілому змушують замислитися над сенсом життя і над тим, як зберегти наш дім — Землю.
В експозиції взяла участь Татьяна Нікітіна з Nikitina Magik Shok, де показала своє бачення козаків.
Виставку відвідав мер Києва Володимир Клічко, Народні депутати України Іщенко Валерій, Осуховський Олег, Юрий Павленко та багато інших. Вони були вражені Арт історією.
Акція відбулась при підтримці партнерів Президента jci Україна Олега Маслова, Наталії Бобровникової, Павла Кірпулянського, Олександра Войцеховського, Іллі Цьюрюпало, Олега Торгало. Ділове вбрання Birelin, стиль Pudraprof Service,
Ювелірний дом Art Vivace jewelry.
Піар підтримка O’Ukraina, журнал Дипломат, Femida Ua, HoneyMoon, People in, ТV Крокус.
В тему

Discussion about this post