В Україні зводять новий центр розвідки: подробиці

Глава РНБО Олександр Турчинов заклав символічну капсулу у фундамент нового розвідувального центру європейського рівня. Будівля стане новою штаб-квартирою української зовнішньої розвідки.

Про це інформує прес-служба РНБО України.

Незважаючи на агресію, війну, ми реформуємо сектор безпеки і оборони, запроваджуючи стандарти НАТО. Сьогодні розпочато будівництво сучасного розвідцентру європейського рівня,
– зазначив Турчинов.

Секретар РНБО заклав символічну капсулу у фундамент центру та розповів, від чого залежить майбутнє української розвідки.

«Будь-яка сучасна техніка і технології, будь-яка зброя не працює без професіоналів, які забезпечують реалізацію поставлених державою завдань. Саме від вашого професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму залежить майбутнє української розвідки і наш шлях до перемоги», – наголосив очільник координаційного органу.

За його словами, наразі відпрацьовується передова технологія космічної розвідки з використанням напрацювань вітчизняних фахівців, серйозні кроки зроблено у кібернетичній та в інших складових розвідувальної діяльності.

 

В тему

Discussion about this post