Модні головні убори осені та зими 2018

Осінь і зима – чудова пора для тих, хто любить шапки та капелюшки. Розповідаємо про модні тренди 2018.

Берети. Протягом останніх кількох років берети переживають друге народження: їх носять і на модних подіумах, і на вулицях міст. У 2018 році ці головні убори настільки популярні, що дизайнери пропонують модницям і об’ємні берети з різноманітних матеріалів, і класичні, і хутряні з помпонами.

Модні головні убори осені та зими 2018   - фото 283017

Модні головні убори осені та зими 2018

Кепі. Кепі або картузи, які так любили модниці 1960-х, в цьому році знову на піку моди. Цей головний убір можна знайти і в колекціях таких модних будинків, як Chanel і Dior, і в лінійках демократичних брендів. Виділити якийсь певний фасон складно: в моді хутряні, фетрові і вовняні кепі.

Модні головні убори осені та зими 2018   - фото 283018

Модні головні убори осені та зими 2018

Вишивка і аплікації. А це справжній хіт «шапкового» сезону цієї осені і зими. Якщо вам до душі шапки з вишитими словами або малюнками, ви можете сміливо діставати їх з далеких полиць своїх гардеробів, оскільки вони знову повернулися на модні подіуми.

Модні головні убори осені та зими 2018   - фото 283020

Модні головні убори осені та зими 2018

Шапки і капелюхи зі штучного хутра. Компроміс для тих, хто не хоче завдавати шкоди братам нашим меншим, але намагається тримати голову в теплі. Саме по собі штучне хутро необов’язково роблять з синтетичних волокон: сучасні технології дозволяють створювати хутро з натуральної овечої вовни, виробництво якої не завдає шкоди тваринам і природі.

Модні головні убори осені та зими 2018   - фото 283023

 

В тему

Discussion about this post