Коли в Україну прийде похолодання

В Україну наближається похолодання та дощі, які прийдуть на зміну бабиному літу.

Вже на вихідних по всій країні відчутно знизиться температура повітря. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«20-21 жовтня в Україну почне заходити холодніша повітряна маса. Оцей метеорологічний рахат-лукум скоро закінчиться. А то вже температура повітря почала бити рекорди, як, наприклад, учора в Києві, коли стовпчики термометрів випхалися аж за 100-річні показники. Було в столиці +23 градуси», – зазначила вона.

Похолодання спершу захопить західні області, а тоді дійде до більшості території країни, адже температура знизиться до +9+13 градусів. Найтепліша погода очікується у суботу, 20 жовтня, до +20+23 на півдні та південному сході, а в неділю – до +12+16. Також на вихідних пройдуть перші дощі.

«А поки що — нічого нового і все лише синоптично чудове: 18 жовтня в Україні сухо сонячно та тепло, до +18+24 градусів. У Києві завтра та післязавтра втримається сонячна тепла погода з температурою повітря близько +20 градусів. У суботу градуси почнуть «сповзати». Вдень у столиці 20 жовтня +15 градусів. Вдень 21 жовтня, у неділю, +12 градусів», – підсумувала синоптик.

 

В тему

Discussion about this post