ВОНА ольфакторний портрет українки

Вона – спокушає, дивує, захоплює…

Вона – ніжна, чуттєва, вільна…

Вона – сильна, але така тендітна…

Вона – українка.

11 жовтня 2018 року parfum büro (Київ) та парфумерний дім Jeroboam (Париж) презентували новий нішовий аромат ВОНА.  Це перший в світі аромат створений ПРО і ДЛЯ українки, який передає її суть і гармонію через парфумерні складові.

Хронологія проекту:

 • за 3 роки до

У дружній розмові Дмитра Слєсарєва (засновника parfum büro) і Франсуа Ена (François Henin, криейтора Jeroboam) виникає ідея колаборації. Вони розмірковують, чи можливо створити аромат суто для українки.

вона1

 

 • за 1,5 роки до

Ольфакторний експеримент офіційно розпочинається.

Для створення аромату і розуміння суті українки команда творців проводить грандіозну роботу: розробляє інтерактивну виставку-дослідження, присвячену ролі українки у мистецтві; проводить опитування чоловіків і жінок різного віку, професій, переконань і прагнень. Всі одержані результати передаються французьким парфумерам Jeroboam для створення аромату.

 • за пів року до

Команда Jeroboam знайомить з трьома першими версіями аромату. Але на думку команди parfum büro, вони не відображають настрою та глибини української душі, котрі вони прагнули відтворити в ароматі.

вона2

 • за 5 місяців до

На допомогу залучають сім видатних жінок — друзів parfum büro. Їх просять взяти участь у проекті та в процесі дискусії донести до Франсуа Ена єство українки.

 1. Олена Буреніна – дизайнер одягу, чий бренд стійко асоціюється з сучасним мистецтвом;
 2. Інна Капінос – акторка театру та кіно, заслужена артистка України;
 3. Ірина Карпова — творець нового напряму в сучасному ювелірному мистецтві «Романтичний Авангард», повний Кавалер Орденів Міжнародного Меморіального Фонду імені Карла Фаберже
 4. Ольга Лукачева — відома джазова співачка, солістка групи MARU;
 5. Владислава Магалецька (экс Рутицька) — член Національної ради реформ, віце-президент SigmaBleyzer і AgroGeneration;
 6. Катерина Тейлор – арт-експерт, мистецтвознавець і куратор галерейного простору;
 7. Тетяна Соловей — оглядач відділу моди і ювелірних прикрас Vogue Україна
 • за 4 місяці до

Парфумери Jeroboam розпочинають новий етап розробки аромату.

 • 11 жовтня 2018, parfum büro (Київ)

Презентація ВОНА — першого аромату створеного ДЛЯ і ПРО українку.

Дмитрій Слєсарєв, засновник parfum büro:

«Зараз для мене всі слова про аромат, його піраміду, ноти верху чи бази є зайвими. Він настільки індивідуально розкривається на кожному, що я не втомлююсь дивуватися. Для когось це легкість на початку і глибокі, сильні ноти після розкриття. Для інших – це ефект вибуху одразу і повного заспокоєння з часом… Ми одержали справді дивовижний ефект. На стільки ж дивовижній, як українка.

Думаю, це добре, що ми пройшли шлях помилок, це дало нам справжнє глибинне розуміння. Спочатку ми йшли по шляху «фізики», тобто опитували, підраховували, механічно брали за основу начебто віками закладені в нас речі. Але потрібно було більше…І тоді ми увімкнули «лірику». Запросили сім видатних жінок — друзів parfum büro і спробували пірнути у глибини української суті.

І в нас вийшло…»

вона3

Франсуа Ена, криейтор Jeroboam

«Це було складно. Ви, українці, а особливо українки, справді трохи божевільні! Вловити цей момент, передати цю різноплановість… Як?

Я пам’ятаю, коли приїхав на зустріч з українськими дівчатами до parfum büro. Перед цим ми гуляли по квітучому  ботанічному саду і я відчув аромат магнолії. Він наче слабкий, ніжний, але раптово така сила за ним стоїть… Це стало поштовхом. Мені здалось, що саме в цей момент у мене промайнуло розуміння суті українки… В такому настрої ми відправилися спілкуватися з героїнями. І вони кристалізували моє відчуття, дали «ґрунт під ногами».

Як я оцінюю результат? В мене є метафора. Якщо ви спитаєте тих, хто був у Парижі про їх враження від Ейфелевої вежі, то отримаєте дуже різні відповіді. Хоча всі вони дивились на один і той самий об’єкт. Але вони дивились під різними кутами, в різному настрої, осінню чи літом, ввечері чи зранку…

Так і ВОНА. Ніхто інший не може дати однозначну характеристику чи описати аромат кількома словами. Це можете зробити лише ВИ. Особисто. Після нанесення на СВОЮ шкіру. Зробіть це!»

вона4

Створення аромату ВОНА – було творчим процесом для всіх учасників. Розробки, дискусії, креатив … Весь час parfum büro production вів відео запис створення, в тому числі у свята святих – творчій лабораторії парфумера. В результаті, в день презентації аромату, відбувся допрем’єрний  показ фільму ВОНА – в якому показано всю складність та цікавість створення нішового аромату.

вона5

Представлення фільму широкому загалу відбудеться найближчим часом, а поки що доступні його певні частини:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLFGLco8DCHwFGNwznvtKtzlDOP5Nluza0

ПРЕЗЕНТАЦІЯ АРОМАТУ ВОНА // 11 жовтня 2018

Криєйтори, Дмитро Слєсарєв і Франсуа Ена, вирішили не лише створити аромат для українки, але й провести перше знайомство з ним у суто чоловічому стилі. Відкриття аромату було ознаменовано гусарським вчинком – сабражем 3-х літрових пляшок ігристого, назва яких співпадає з назвою парфумерного дому Jeroboam.

вона6

вона10

вона9

Одразу після цього, гості знайомились з ароматом ВОНА.

вона7

вона8

Одержання ольфакторних вражень продовжилось під виступ гурту MARU, давніх друзів parfum büro. До того ж, солістка групи, Ольга Лукачева, була одною з учасниць проекту по створенню аромату.

В цей же вечір, в 32JazzClub відбувся  допрем’єрний  показ фільму ВОНА.

З 12 жовтня аромат ВОНА ексклюзивно представлено в Україні та в бутіках Франсуа Ена (Jovoy — Париж, Лондон, Дубаї, Доха), а через кілька місяців ВОНА буде представлено у парфумерних бутіках по всьому світу.

Запрошуємо до знайомства з ароматом ВОНА

м. Київ, вул. Кожум’яцька, 18

11:00 – 20:00

parfum büro

http://parfumburo.ua

www.facebook.com/parfumburo

В тему

Discussion about this post