Столітня британка відкрила секрет довголіття, і він вас вразить

Бетті Ньюшем 14 жовтня цього року виповнився 101 рік. Звичайно ж, журналістам стало цікаво, що ж дозволило їй дожити до цього поважного віку.

З розповідей Бетті, вона веде активний спосіб життя, 4 рази на тиждень ходить на танці, а також багато подорожує. Щоправда, цей день народження вона зустріла на лікарняному, адже зламала ключиці та два ребра.

Причиною свого довголіття жінка вважає регулярне вживання бренді: спиртний напій вона додає до чаю. При цьому довгожителька підкреслює, що «еліксир молодості» слід підмішувати лише в першу ранкову чашку чаю, і то в невеликій кількості.

Цій британці 101 рік - фото 283596

Цій британці 101 рік / metro

Раніше науковці назвали три продукти, які регулярно вживали довгожителі. Фахівці Варшавського університету (Польща) довели, що організм людини отримує таку істотну користь від вживання пива, вина і шоколаду. Вживання цих трьох продуктів, на думку вчених, позитивно впливає на тривалість життя.

На її думку, секрет криється у споживанні бренді - фото 283597

На її думку, секрет криється у споживанні бренді / metro

«Антиоксиданти, що входять до складу пива, вина і шоколаду зміцнюють організм людини: при цьому зменшується ризик виникнення серцево-судинних і онкологічних захворювань», – кажуть фахівці про ці три продукти довголіття

 

В тему

Discussion about this post