Ракета Ілона Маска успішно здійснила політ в космос: неймовірні фото та відео

У неділю вночі, 8 жовтня, відбувся запуск ракети Falcon 9 американської компанії SpaceX, власником якої є Ілон Маск. Зазначається, що це був важливий в історії компанії запуск, оскільки ракета успішно вивела на орбіту супутник SAOCOM 1A.

Відомо, що стартувала ракета в 5:21 зі стартового майданчика SLC-4E авіабази ВПС Америки «Ванденберг» в штаті Каліфорнія, яка знаходиться на березі Тихого океану за 200 кілометрів на північний захід від Лос-Анджелеса.

Перший ступінь ракети пізніше успішно приземлилася на наземний майданчик на узбережжі Каліфорнії. Це сталося через вісім хвилин після зльоту.

Наголошується, що особливість Falcon 9 в тому, що відпрацьовані щаблі не одноразові і не залишаються на орбіті у вигляді сміття, а повертаються на Землю для подальшого багаторазового використання.

Ракета Ілона Маска успішно повернулася на Землю
Ракета Ілона Маска успішно повернулася на Землю

Варто додати, що нічний політ ракети є важливим проривом в історії SpaceX, оскільки це перший старт ракети Falcon 9 з західного узбережжя США, в ході якого маршову щабель повернули назад. Раніше на цьому боці США її садили тільки на плавучу платформу.

Дивіться відео космічного прориву:

Нагадаємо, 6 лютого компанія SpaceX успішно запустила надважку ракету-носій Falcon Heavy, яка розрахована на те, щоб вивести на навколоземну орбіту до 64 тонн вантажу. Цей запуск ракети Ілона Маска наробив багато шуму у соціальних мережах.

В тему

Discussion about this post