Слуга народу 3 сезон: дата виходу продовження серіалу

Комедійний серіал Слуга народу від студії «Квартал 95» підкорив українських глядачів актуальними гумором та сатирою на політичні реалії. Шанувальники стрічки з нетерпінням чекають на 3 сезон серіалу, і ми вже знаємо, коли він вийде!

2 сезон серіалу Слуга народу завершився ще в 2017 році, тож недивно, що глядачі вже зачекалися на продовження телееісторії про президента з народу. Василь Голобородько, роль якого виконав комік Володимир Зеленський, зі звичайного вчителя зумів стати главою держави, однак на його шляху виникають нові й нові труднощі…

Василь Петрович щодня вступає в запекле протистояння з корумпованими чиновниками і представниками правоохоронних органів. Необхідно врівноважити становище економіки, не допустити, щоб ціни продовжували зростати, а національна валюта знецінюватися. Для цього слід ввести антикорупційні реформи, реалізувати необхідні закони, на заваді чого стають олігархи. Як вчинить президент? Дізнаємося у продовженні серіалу!

Дата виходу серіалу Слуга народу 3

Отож, 3 сезон Слуги народу вийде на екрани в березні 2019 року. Точна дата прем’єри ще не відома, однак щойно творці оголосять її – ми одразу повідомимо її вам.

І поки ми в очікуванні продовження – дивіться тизери нового сезону:

В тему

Discussion about this post