Аудиторія Twitter зменшилась на 9 мільйонів через боротьбу з ботами

Згадно з ними, аудиторія Twitter зменшилася з 335 мільйонів до 326 мільйонів за останній квартал. Це другий раз поспіль квартальна звітність демонструє падіння кількості користувачів. В першу чергу це пов’язано з тим, що компанія почала блокувати та видаляти ботів та акаунти, які поширюють спам та інший небажаний контент.

В Twitter повідомили, що з минулого місяця почали проводити «чистку» в мережі набагато швидше завдяки новій технології, яка допомагає знаходити ботів.

Редакторка Recode Рані Молла (Rani Molla) виклала в своєму профілі інфографіку, в якій порівнюється статистика щодо аудиторії Twitter з 2014 року й до теперішнього часу.

 

Згідно з прогнозами Twitter, обсяг аудиторії продовжить зменшуватися, але водночас вона стане більш якісною. Компанія також запровадила більш складну процедуру верифікації при процесі реєстрації нових акаунтів, аби зменшити кількість ботів.

В статистиці Twitter є позитивна згадка про збільшення кількості щоденних активних користувачів, але як і раніше компанія не називає конкретне число.

Нещодавно сервіс Twitter оприлюднив базу з чотирьох тисяч акаунтів, які могли бути причетними до інформаційних операцій з 2016 року й повний архів їхнього контенту. З них 3841 аккаунт може мати відношення до російського «Агентства інтернет-досліджень», більш відомого як «фабрика тролів».

В тему

Discussion about this post