США ввела санкції проти 12 компаній РФ

Міністерство торгівлі Сполучених Штатів Америки оголосив про введення санкцій щодо 12 російських компаній. На думку міністерства, дії компаній суперечать національним інтересам США.

Відповідний документ розміщений на сайті Федерального реєстру США.Російським підприємствам, які потрапили у список, фактично закривають легальний доступ до американських товарів і технологій. Офіційно від 26 вересня 2018 року санкції повинні набрати чинності.

Підприємствам, які потрапили у список, закривають легальний доступ до американських товарів та технологій. Тобто, американське міністерство буде відмовляти у ліцензії на постачання тим, хто захоче продати будь-який американський товар російським компаніям із опублікованого списку.

Це означає заборону на постачання будь-якого товару або програмного продукту американського походження, на який поширюються правила експортного контролю США.

Зазначається, що науково-дослідний інститут «Вектор», науково-виробниче підприємство (НВП) «Гамма», компанія «Сайрус Системс» і група компаній «Інфотекс» звинувачуються в тому, що вони сприяли зловмисній діяльності РФ у кіберпросторі. Науково-виробниче підприємство підводних технологій «Океанос» і компанія «Дайвтехносервіс» звинувачуються у наданні підтримки військово-морському флоту Росії і постачанні військовим обладнання.

Нагадаємо, що у червні 2018 року компанію «Дайвтехносервіс» внесли до списку санкцій Мінфіну США. Тоді заявлялося, що компанія поставляє спецслужбам Росії обладнання для підводних робіт, що створює загрозу комунікаціям, що зв’язують США з Європою.

В тему

Discussion about this post