«Шахтар» у матчі 7 туру Прем`єр-ліги переграв ФК «Маріуполь»

Донецький «Шахтар» у матчі 7 туру Прем`єр-ліги легко та прогнозовано переграв ФК «Маріуполь» з рахунком 2:0.

Матч пройшов у Харкові 1 вересня.

У кожному з таймів «гірники» забили «Маріуполю» по одному м`ячу, хоча гольових моментів біля воріт гостей було більше десяти.

Відкрили рахунок донеччани лише на 43-й хвилині. Після прострілу Тайсона Мораєс ударом в один дотик переправив м`яч у ворота — 1:0. У заключні 45-ить хвилин було також чимало моментів біля «Маріуполя».

На 56-й хвилині поєдинку рахунок став 2:0 на користь «Шахтаря». Марлос в штрафному майданчику прострілив уздовж воріт, і Дава зрізав м`яча у власні ворота.

У Маріуполя за весь матч варто відзначити лише удар Вакули з метрів 16-ти і в гру довелося вступити вже Андрію П`ятову.

Ще в одному матчі УПЛ «Ворскла» в Полтаві з рахунком 2:1 перемогла «Чорноморець».

Київське «Динамо» свій матч 7 туру проти «Карпат» проведе у неділю, 2 вересня.