Порошенко подав до суду на BBC: відома суть справи

Президент України Петро Порошенко подав до суду на британську медіакомпанію BBC за наклеп. Причиною позову стала публікація про те, що Порошенко нібито заплатив за зустріч із президентом США Дональдом Трампом 300 тисяч фунтів (близько 400 тисяч доларів).

Про це повідомляє The Telegraph.

У позові зазначається, що компанія BBC відмовилась опублікувати спростування або вибачення. Окрім того, відповідний матеріал і досі доступний на сайті видання.

Зазначимо, що в публікації BBC мовиться про те, що посередники, які діяли від імені Порошенка, таємно перерахували кошти Майклу Коену, який тоді був особистим адвокатом Трампа, для організації переговорів лідерів двох країн. У статті зазначається, що через офіційні канали Порошенко зміг домогтися лише «кількох хвилин світської бесіди та рукостискання».

Адвокати Порошенка стверджують, що ВВС «не мала жодних доказів будь-яких виплат або таємних переговорів», але «вирішила оприлюднити це надзвичайно серйозне та шкідливе твердження».

Також адвокати президента заявили, що публікація «завдала шкоди репутації Порошенка, що особливо небезпечно, оскільки він активно просуває в Україні антикорупційні кроки».

 

В тему

Discussion about this post