2 жовтня відбудеться Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю «Пест Контроль: виклики для України в умовах глобалізації»

Вперше в Україні, 2 жовтня 2018 року, в головному аграрному вищому навчальному закладі країни, відбудеться Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю «Пест Контроль: виклики для України в умовах глобалізації».

В рамках науково-технічного заходу об’єднаються представники організацій та установ різних напрямків і галузей знань.

Тема дня: місце, значення України і Євразійського регіону в складі Глобального руху, в сфері біобезпеки та управління біоризиками, а саме в підміні поняття Пест Контроль і Пест Менеджмент, що це таке, роль цієї сфери в сьогоденні і майбутньому людини на землі.

Мета заходу: обговорення розвитку пест-контролю та пест-менеджменту в Україні та світі, налагодження науково-освітніх, комерційних, інформаційних зв’язків і взаємодії на національному та міжнародному рівнях, аналіз та визначення шляхів вирішення сучасних проблем забезпечення біозахисту та оцінювання біоризиків у різних сферах економіки, законодавче забезпечення контролю, підвищення ефективності та якості наукових досліджень, підготовки фахівців, а також визначення пріоритетних аспектів взаємовигідного співробітництва закладів вищої освіти, установ та організацій.

Запрошуємо взяти участь!

Ви зможете дізнатися глибше роль цього глобального руху, обговорити, висунути свої погляди і своїм рішенням засвідчити ім’я у цій історичній події.

Організатор — Національний університет біоресурсів і природокористування України та ГО «Українська Пест Контроль Асоціація».

Місце проведення — Національний університет біоресурсів і природокористування України (м.Київ, вул. Героїв Оборони, 15, ауд. 309, навчальний корпус № 3).

Час проведення — 14.00-17.00.

Контактна особа від університету — начальник науково-дослідної частини Отченашка Володимир Віталійович, моб. +38 (067) 934-99-33, [email protected]

Контактна особа від UPCA — Криводонов Сергій Володимирович, моб. +38 (067) 480-33-49, [email protected]

Як до нас діcтатися: Від центрального залізничного вокзалу — на метро від станції «Вокзальна» до станції «Либідська» або «Виставковий центр» (пересадка на станції Лист 2 з 3 «Хрещатик»). Далі їхати маршрутами тролейбусів № 1, 4, 11, 12, 43 – до зупинки «Готель «Голосіївський». Також можна скористатися маршрутним таксі № 212 (від станцій метро «Либідська» або «Виставковий центр» — до зупинки «3 навчальний корпус»).

В тему

Discussion about this post