Оля Цибульська без макіяжу здивувала шанувальників

Українська співачка Оля Цибульська поділилася з шанувальниками відео, де вона змиває косметику.

Ольга Цибульська зазвичай дивує нас шикарними сукнями, чудовою укладкою і мейкапом. Однак цього разу знаменитість вирішила викласти в свій Instagram відео, де вона змиває макіяж після важкого робочого дня.

«Ось так я виглядаю без макіяжу. Мій чоловік, як тільки я повертаюся додому, відразу відправляє мене в ванну змивати всю косметику. У них з сином збігаються погляди на те, що мама без косметики найкрасивіша», – підписала відео Цибульська.

Шанувальники відзначили, що Олі не варто зловживати косметикою, бо і без макіяжу вона виглядає дуже добре: «Ви зовсім не змінюєтеся з мейком, тому що ви і так красива жінка»; «Вам без макіяжу дуже добре»; «Краще без макіяжу! Олечка, Ви дуже-дуже красива, струнка, чарівна, весела, позитивна і мила»; «Ніякої різниці … Залишилися такою ж красунею».


Переглянути цей допис в Instagram

Ось так я виглядаю без макіяжу ❌ Мій чоловік як тільки я повертаюся додому, одразу відправляє мене у ванну змивати всю косметику у них з сином співпадають погляди на те, що мама без косметики найкрасивіша))))) Тепер я можу знімати свій грим набагато швидше і приємніше завдяки рукавичці Glow від @na_ni_beauty_store ! Я навіть не очікувала на такий крутий ефект! Завтра ми з сім’єю їдемо у відпустку і ця рукавичка точно поїде зі мною!❤ Тепер це мій #musthave. А ти як вважаєш, мені краще з гримом✔чи без‍♀️❌?.. #nomakeup #безгрима

Допис, поширений Оля Цибульська (@cybulskaya)

В тему

Discussion about this post