Ціна новинок Apple в Україні: скільки будуть коштувати iPhone Xs та iPhone Xr

12 вересня відбулась осіння презентація Apple 2018, під час якої компанія представила флагманські смартфони iPhone Xs та iPhone Xs Max, більш бюджетний iPhone Xr, а також нове покоління Apple Watch Series 4.

Українська мережа магазинів «Цитрус» назвала дату початку продажу новинок в Україні, а також приблизну ціну ґаджетів в Україні.

Так, у мережі прогнозують, що початок продажів флагманів iPhone Xs і iPhone Xs Max в Україні розпочнеться у першій половині жовтня.

Вартість 5,8-дюймового iPhone Xs прогнозують від 39 999 гривень, а базова версія 6,5-дюймового iPhone Xs Max з 64 ГБ флеш-пам’яті може коштувати на 5 тисяч більше – 44 999 гривень.

Ціна новинок Apple в Україні

Новинки Apple в Україні

Що стосується «бюджетного» iPhone Xr, то про дату продажу в Україні поки не говорять. Навіть у США продажі почнуться тільки 26 жовтня. Ціна в Україні на цю новинку може скласти 29 999 гривень. До речі, така ціна втримається, якщо не зміниться курс гривні.

Нове покоління розумного годинника Apple Watch Series 4 в алюмінієвому корпусі з GPS без модуля LTE буде стартувати в Україні від 13 990 гривень. За версію зі сталевим корпусом треба буде заплатити 22 990 гривень. Коли нові Apple Watch Series 4 можна буде купити в Україні, поки не повідомили.

В тему

Discussion about this post