Журналісти «ТСН» повстали проти участі жінки Медведчука у «Танцях»

Команда журналістів Телевізійної служби новин публічно виступила проти імовірної участі дружини Путінського куму Віктора Медведчука, телеведучої Оксани Марченко у новому сезоні шоу «Танці з зірками».

Про це у своєму Facebook повідомила телеведуча Соломія Вітвіцька, додавши підписи усіх своїх колег.

«Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним. Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму», — йдеться у заяві «ТСН».

Утім, позицію журналістів не дуже розділив гендиректор «1+1» Олександр Ткаченко.

«Ми неодноразово заявляли, що робота служб інформації в «1+1 медіа» будується виключно на принципах редакційної свободи і неупередженості. Журналісти мають право висловлювати свою думку, в тому числі, і з приводу рішень каналу. Проте, хотів би відзначити, що в проекті «Танці з зірками» беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань», — заявив він.

«Як показують результати досліджень, серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті — в тому числі, і Оксана Марченко. Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів», — прокоментував Ткаченко.

Тим часом, Марченко продовжує займатися спортом, щоби в танці виглядати стрункою та підтягнутою.

В тему

Discussion about this post