O.Torvald зіграють у Києві прощальний концерт року

19 серпня у Києві в Зеленому театрі популярний український рок-гурт О.Torvald зіграє останній сольний концерт у 2018 році.

Під час виступу на фестивалі Atlas Weekend-2018 фронтмен групи Женя Галич заявив зі сцени, що колектив йде на рік у творчу відпустку. Але перед паузою музиканти ще потішать публіку в київському Зеленому театрі.

«Ніколи не пізно нагадати собі, що таке сольник O.Torvald!» – нагадує фанатам офіційна сторінка гурту у Facebook.

О.Torvald виступає на сцені вже 13 років. За плечима довгий шлях від клубних перформансів до сольників перед багатотисячною аудиторією. На рахунку групи 7 альбомів, сотні концертів, тури Україною і за її межами, участь у конкурсі «Євробачення» і навіть рекорд України. Крім того, О.Torvald записали кілька саундтреків до фільмів, знятих в Україні – «Знову сам» («Тіні незабутих предків»), «Твій дух – твоя зброя» («Правило бою»), головну пісню до серіалу «Київ вдень і вночі».

У 2015 році рок-колектив став однією з найпопулярніших команд країни, музиканти взяли участь у більш ніж 20-ти фестивалях в Україні та Європі. У 2017-му група перемогла в Національному відборі пісенного конкурсу «Євробачення». В цьому ж році змінився склад групи, і світ побачив новий міні-альбом «Бісайди».

O.Torvald безперервно розвивається і вдосконалюється, чим радує своїх численних фанатів, про яких Женя Галич каже #НашіЛюдиВсюди. Навесні 2018 року відбулася презентація кліпу на пісню «Ліхтарі», присвячену фанатам групи. Кліп транслювався на найбільшому медіа-фасаді країни, що було зафіксовано представниками Національного реєстру рекордів України. Практично відразу після презентації, група вирушила в тур по Європі, де зіграла 10 успішних концертів в 10 містах.

В тему

Discussion about this post