У Росії протестують проти підвищення пенсійного віку

Як пише «Медуза«, мітинги проводять прихильники Олексія Навального, а також представники профспілок і парламентських опозиційних партій.

Акції, в основному, узгоджені владою. Про затримання поки не повідомляється.

Alexey Navalny

@navalny

Общероссийская акция против повышения пенсионного возраста в самом разгаре. Европейская часть страны только начинает. Но уже сейчас ясно, что только наша сеть штабов организовала их в 39 городах (только те, где мы организаторы или со-организаторы с ведущей ролью)

Найчисельнішою стала акція в Омську, де, за даними організаторів, протестувати вийшли близько 4,5 тисяч осіб. У Челябінську мітинг зібрав близько двох тисяч чоловік.

У Владивостоку активісти штабу Навального влаштували несанкціонований хід до будівлі Пенсійного фонду.

View image on TwitterView image on Twitter

Alexey Navalny

@navalny

Митинг против повышения пенсионного возраста в Омске. Больше трёх тысяч человек. Привет старику Путину, Медведеву и «Единой России»

У ряді міст — Якутську, Омську, Краснодарі — правоохоронні органи намагалися перешкодити проведенню мітингів.

Повідомляється також, що В’ячеслав Шумський влаштував одиночний пікет проти пенсійної реформи на Червоній площі в Москві, роздягнувшись до трусів. Пікет тривав буквально пару хвилин.

«Звичайно, я готувався до найгіршого, але вклався в короткий проміжок часу, і за цим не послідувало проблем і затримань», — сказав він.

 

В тему

Discussion about this post