Українська модель хотіла б змінити національність і розповіла, як Росія її підтримує

Українська модель Сніжана Онопко вважає, що в Україні її ненавидять, та висловила бажання мати іншу національність

Про це вона написала у своєму пості під світлиною в Instagram.

Спочатку вона обурилася тим, що жоден український журнал у цій мережі на неї не підписаний, що її шокувало. Онопко цікавиться, чи це бойкот «єдиної української моделі, яка має купу обкладинок Vogue та працювала з усіма найвідомішими і легендарними фотографами».

«Моя велика помилка була залишитися жити в цій країні, де люди не терплять людей з іншою думкою, з іншими поглядами, і людей, які не бояться висловлювати свою думку. Це просто огидно, що в моїй країні люди настільки заздрісні, і зовсім не зрозумілі для мене! Росія все життя підтримувала мене набагато більше, тому що як би там не було, вони своїх цінують і просувають», — стверджує Онопко.

Говорячи про українське населення, вона зауважила, що воно претендує на світовий рівень, але «йому до нього, як їй пішки до місяця».

«Якщо б я могла, я б змінила свою національність, дуже шкода, що я все своє життя прожила в країні, в якій мене ненавидять! І стосується це в основному не простих людей, а української індустрії моди, українських видань і людей, які там працюють, які ніколи не підтримають, а допоможуть потонути», — заявила Онопко.

Вона при цьому додала, що в жодному разі не хоче образити «простих людей, які не мають до цього ніякого відношення».

В тему

Discussion about this post