Конгресмен США порівняв спроби Путіна захопити Україну з політикою Сталіна

Путін вважає Україну частиною Росії і застосовує військовий тиск та кібернапади, щоб натиснути на Київ і змусити його «повернутись у лоно», переконаний конгресмен-республіканець Майкл Маккол.

Виступаючи на конференції організованій американським аналітичним центром American Enterprise Institute голова комітету з внутрішньої безпеки Палати представників Конгресу США провів паралель між Володимиром Путіним та радянським диктатором Сталіним у спробах повернути контроль над Україною, залякати та підкорити країни Балтії.

Маккол нагадав про численні жертви сталінського режиму в Україні — «практично вони поплатились життям вирощуючи хліб і виробляючи їжу», — наголосив конгресмен.

Під час його перебування в Україні Маккола вразили масштаби кібервійни, яку веде Росія. «Росіяни роблять все, що можуть в плані кібервійни», — заявив він під час виступу на конференції, наголосивши що метою Кремля є поширювати дезінформацію стосовно поточних подій та політичної ситуації в країні, розповсюджувати антизахідну пропаганду, проводити зриви надання комунальних послуг та міжнародних фінансових операцій, повідомляє USNI.

В тему

Discussion about this post