У Києві готуються до ходи вірян, рух транспорту обмежать

У Печерському районі Києва для відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України збираються священики й вірячи, правоохоронці працюють у посиленому режимі.

Зокрема, представники Національної гвардії вже чатують уздовж доріг від метро «Арсенальна» до Києво-Печерської лаври.

 

Поліція і нацгвардійці стоять групами по 5-7 осіб кожні 30-40 м на відрізку від Арсенальної площі до Лаври

ФОТО ІРИНА БАЛАЧУК, УП

Напередодні начальник київської поліції Андрій Крищенко повідомив, що у заявках на акції  27-28 липня зазначено участь до 100 тисяч осіб: «На п’ятницю – заявка від Московського патріархату на участь у ході до 100 тисяч людей. На суботу – Київський патріархат, теж до 100 тисяч».

 

ФОТО ІРИНА БАЛАЧУК, УП

 

У центрі багато священиків
ФОТО ІРИНА БАЛАЧУК, УП

27 та 28 липня рух усіх видів транспорту на деяких центральних вулицях столиці буде повністю обмежено.

Так, у п’ятницю з 11:00 до 16:30 перекриють Трьохсвятительську (від пл. Михайлівської до пл. Європейської), Хрещатик (від вул. Михайлівської до пл. Європейської), Володимирський узвіз (від пл. Поштової до пл. Європейської), Паркову дорогу (від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), Михайла Грушевського (від Шовковичної до Європейської площі).

 

У всіх провулках стоять автобуси правоохоронців

ФОТО ІРИНА БАЛАЧУК, УП

А в суботу з 12:00 до 13:30 обмежать рух транспорту на бульварі Тараса Шевченка (від будинку № 20 до будинку № 14), вулиці Володимирській (від будинку № 56 до вул. Софійської) і Володимирському проїзді (від пл. Софіївської до пл. Михайлівської).

 

 

Біля площі Слави стоять низка машин патрульних
ФОТО ІРИНА БАЛАЧУК, УП
В тему

Discussion about this post