Телефон упав у воду: що робити, щоб врятувати гаджет

Якщо ваш літній відпочинок зіпсувався через те, що смартфон упав у басейн або втопився під час того, як ви робили селфі на морі – не хвилюйтесь. Ми дамо вам кілька порад, які допоможуть врятувати улюблений гаджет.

Почнемо з того, що вода вкрай негативно впливає на ваш смартфон, якщо в ньому не має відповідного захисту. Тому не варто гуляти під сильним дощем зі смартфоном, якщо це не передбачено виробником.

Але що ж робити, якщо ваш незахищений гаджет таки потрапив під зливу або – гірше – упав до басейну? Дотримуйтесь цієї інструкції, щоб не довелося купувати новий смартфон.

Витягніть з води

Для початку потрібно витягнути смартфон з води - фото 266237

Для початку потрібно витягнути смартфон з води

Як би це смішно не звучало, але гаджет потрібно якомога швидше витягнути з води. Це дозволить йому не набрати ще більше рідини всередину корпусу. Також рекомендується вимкнути пристрій і зняти з нього чохол, якщо він є. Це дозволить гаджету швидше висохнути.

Розбираємо смартфон

Розбираємо гаджет і витягаємо всі деталі - фото 266238

Розбираємо гаджет і витягаємо всі деталі / andapps

Якщо є можливість зняти акумулятор – робимо це. Також необхідно витягнути СІМ-картку та карту пам’яті, які теж можуть пошкодитися через вплив води.

Ретельно витираємо

Витріть телефон паперовою серветкою - фото 266239

Витріть телефон паперовою серветкою / lubiteliyablok

Ми не будемо рекомендувати розкручувати ваш гаджет, адже є ймовірність, що ви однозначно наробите біди. Краще насухо протріть смартфон паперовою серветкою. Особливо ретельно це потрібно робити в місцях, де є роз’єми для зарядки та під’єднання навушників.

Народний метод

Занурте смартфон у рис - фото 266240

Занурте смартфон у рис / articlas

Після того, як ви здійснили всі попередні процедури – залишається ще одна. Обгорніть гаджет серветкою та занурте у глибоку миску з рисом. Крупа допоможе ввібрати рештки вологи, які залишилися всередині пристрою. Бажано залишити його на кілька днів.

Якщо ж ви не впевнені у своїх силах – витріть телефон і вирушайте до майстерні, де його розберуть та висушать за допомогою спеціальних інструментів, але попереджаємо, що така процедура обійдеться вам чимало.

В тему

Discussion about this post