Ще один «трюк» як із Бабченком: поліція у Рівному інсценувала вбивство бізнесмена

«Вбивство» підприємця в Рівному виявилося інсценуванням поліції для затримання злочинної групи.

Про це повідомляє прес-служба поліції Рівненської області.

«Інсценування вбивства дало змогу задокументувати злочинну діяльність цілої організованої групи. Вона діяла на території нашої області та впливала на певні процеси. Крім того, вдалося відслідкувати зв’язки замовника та «загиблого», що є вагомою інформацією для наших працівників», — розповідають правоохоронці.

У поліції зазначили, що затримали двох чоловіків, яких найняли для вбивства 42-річного раніше судимого рівнянина. Затримання відбулося незадовго до запланованого зловмисниками злочину.

«Ми знали, що в місті перебуває двоє осіб, які готуються до вчинення злочину. До моменту затримання нам не було відомо, кого саме вони хочуть вбити», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вранці 17 липня на вулиці Костромська поліцейські затримали двох киян віком 47 та 49 років, раніше судимих за вбивства. В їхньому автомобілі Opel правоохоронці виявили гранату та пістолет із глушником.

За даними поліції, на рахунку організованої групи – підпал інформаційної агенції журналістських розслідувань «Четверта влада».

Також правоохоронці повідомили, що організував злочинну групу 46-річний житель обласного центру, кримінальний авторитет. Він залишив межі України 13 липня.

«Наразі зібрано достатньо доказів для повідомлення організатору про підозру. Після встановлення його місця знаходження та доведення в суді його вини він нестиме кримінальну відповідальність», — йдеться в повідомленні.

В тему

Discussion about this post