Поліція про справу Шеремета: Певну особу встановили, але не ідентифікували

Голова Нацполіції В’ячеслав Аброськін заявив, що слідство «встановило особу, яка може бути причетна до вбивства журналіста Павла Шеремета, але поки її не ідентифікувало»

Про це він сказав під час брифінгу в Одесі 20 липня.

За його словами, з моменту скоєння вбивства була створена посилена слідчо-оперативна група, яка розслідує кримінальне провадження.

Він зазначив, що до її складу входять найкращі співробітники слідства і кримінального розшуку, які  провели дуже великий об’єм роботи.

«Це правда. Багато критиків кажуть, що немає позитивних результатів. Від лиця кримінальної поліції можу сказати, що позитивні результати є», — заявив Аброскін.

«Проведена робота по певних напрямках. Сьогодні можу сказати, що встановлена особа, тобто не особа установлена, а людина, яку можна ідентифікувати», — додав голова Нацполіції

Він зазначив, що оперативники опрацювали понад 3 тисячі терабайтів відеоматеріалів, які були вилучені у ході слідчо-оперативних заходів.

«У подальшому ця робота, яка була проведена, дасть нам можливість встановити особистість людини, яка була на відео безпосередньо під час мінування», — розповів Аброськін.

Головний поліцейський сказав, що не може розповісти більше,  бо у нього немає для цього дозволу від слідчого і тому «він не може перейти певний кордон».

«Але робота йде, вона продовжується. І коли буде можливість і відповідний дозвіл, ми зможемо сказати більше. Але це, мабуть, може бути тоді, коли певна людина буде затримана, коли їй буде повідомлено про підозру і коли буде рішення суду», — додав він.

Голова Нацполіції запевнив, що справа вбивства Шеремета «щодня обговорюється» правоохоронцями.

В тему

Discussion about this post