Названі найбільш інноваційні країни світу

Всесвітня організація інтелектуальної власності щороку складає і публікує Глобальний індекс інновації.

Повідомляє maximum.fm.

Фахівці Всесвітньої організації інтелектуальної власності визнали Швейцарію світовим лідером в інноваційному розвитку та впровадженні нововведень в повсякденне життя, а Китай став єдиною країною «другого світу», що потрапила в двадцятку її нового рейтингу.

«Цілий ряд країн, що розвиваються наводять шорох в світі інновацій. Крім Китаю, що вже входить в топ-25, на вершини рейтингу рвуться Малайзія, Індія, Іран, Мексика, Таймланд і В’єтнам», – заявив Сумітра Дутта професор Корнельського університету (США) і один з експертів ВОІВ.

При складанні рейтингу оцінюється не тільки наукова, але і політична і економічна складова успіху, в тому числі якість інноваційного законодавства, відсутність перешкод для ведення бізнесу, рівень корупції та інші фактори, які не мають безпосереднього відношення до науки і технологій.

Традиційно, перші місця в цьому рейтингу займають країни першого світу, і цей рік не став винятком. Першу позицію вже другий рік утримує Швейцарія, лідируюча як в «теоретичній», так і в «практичній» частині інноваційного розвитку. Друге і третє місце зайняли Нідерланди і Швеція, а перша неєвропейська країна в цьому рейтингу, Сінгапур, займає п’яту сходинку.

 

В тему

Discussion about this post