Із Ломаченком хочуть битися одразу два чемпіона світу

Чемпіони світу з боксу в легкій вазі Майкі Гарсія та Роберт Істер прагнуть зустрітися із Василем Ломаченком.

Володар титулу WBC (Всесвітньої боксерської ради) у легкій вазі (до 61,2 кг) Майкі Гарсія та чемпіон світу IBF (Міжнародної боксерської федерації) Роберт Істер проведуть об’єднавчий бій 28 липня. Обидва американця вже висловили бажання, у разі перемоги у цьому поєдинку, зустрітися із українцем Василем Ломаченком, який володіє поясом WBA (Всесвітньої боксерської асоціації).

«Єдиний бій, який мав сенс, це об’єднання поясів, а єдиним доступним боксером був Роберт Істер. Він чемпіон і його треба перемогти. Але протягом минулого року багато говорили про можливий поєдинок з Ломаченком. Якщо я виграю у Істера, я б хотів об’єднати пояси, у цьому випадку має сенс тільки бій з Василем», – сказав Гарсія.

Із Ломаченком хочуть битися одразу два чемпіона світу  - фото 254632

Із Ломаченком хочуть битися одразу два чемпіона світу

«Ломаченко та Гарсія – два найсильніших хлопця у легкій вазі. З обома я хотів би провести бій. Хто зустрінеться з українцем ми з Майкі обговоримо у рингу», – сказав Істер.

Із Ломаченком хочуть битися одразу два чемпіона світу  - фото 254633

Із Ломаченком хочуть битися одразу два чемпіона світу

Василь Ломаченко 12 травня дебютував у легкій вазі та відібрав у венесуельця Хорхе Лінареса титул WBA.
Український боксер заявив, що у другому раунді травмував праве плече і до кінця поєдинку на повну силу бив лише однією рукою. На початку червня Ломаченка прооперували у Лос-Анджелесі, на ринг українець повернеться не раніше грудня.

 

В тему

Discussion about this post