В Одесі запрацювала туристична поліція

У курортних зонах Одеси й Одеської області з 1 червня почне патрулювання туристична поліція. Вона буде працювати до закінчення туристичного сезону – 30 вересня.

Як повідомили в МВС України, першу станцію туристичної поліції відкрили на території курортного комплексу Аркадія в Одесі.

До кінця курортного сезону будуть відкриті ще шість таких станцій в Одесі та області. Всього на території Одеської області їх буде 15. Також планується відкриття станцій туристичної поліції на інших українських курортах.

В Одесі запрацювала туристична поліція - фото 251777

За словами заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна, в обов’язки цих поліцейських будуть входити консультації та допомога відпочивальникам, у тому числі іноземцям, реєстрація скарг про пошкодження та зникнення майна, аналіз оперативної обстановки в місцях скупчення туристів.

В Одесі запрацювала туристична поліція - фото 251778

Начальник одеської поліції Дмитро Головін повідомив, що запущений торік у пілотному режимі проект туристичної поліції на ділянці Ланжерон-Аркадія довів свою ефективність.

В Одесі запрацювала туристична поліція - фото 251779

«Групи туристичної поліції розкрили 38 кримінальних порушень, виявили трьох неповнолітніх, які самовільно залишили місце свого проживання, затримали іноземного громадянина, який перебував у розшуку», – сказав він.

 

В тему

Discussion about this post