Синоптики попереджають про різку зміну погоди

Погода в Україні поступово почне повертатися до спеки, однак у деяких областях очікуються низькі температури та опади, повідомляє Радіо МАКСИМУМ.

Про це попередила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook. За її словами, вже сьогодні, 23 червня, в країні очевидні контрасти погоди, адже у західних областях до +10, на сході – до +32+33, а в Карпатах – +3+7. Однак майже вся Україна у зоні холодного атмосферного фронту з дощами.

«Завтра повітря на Заході не встигне ще як слід прогрітися, вночі +5+10, у горах +2+5 градусів, на високогір’ї місцями близько нуля, вдень +14+18 градусів. Найближчої ночі опади у західних областях припиняться, але вдень знову замрячить. На Півночі вдень у неділю з’явиться сонечко, потепліє до +20+22 градусів, проте надвечір також підійде невеликий дощ. Центральна частина України: вночі дощ на Полтавщині, в Дніпрі та його районах йтиме дощ, вдень з центральних областей лише Вінниччина побуде у дощових хмарах. А так неділя – сонячна. Температура у Центрі – від вінницьких +20 градусів до дніпровських +25+27 градусів», – поділилась Діденко.

В тему

Discussion about this post