Як не пропустити літо: прості поради

Позаду залишається перший місяць літа, тому залишається ще трохи часу, щоб провести його незабутньо і потім не шкодувати. Радіо МАКСИМУМ підготувало кілька простих порад, як не профукати літо.

Як не пропустити літо: прості поради - фото 259127
Літо – це важлива пора, коли можна бути максимально продуктивний, адже день триває довго і справ можна зробити більше. Тому, щоб не пропустити спекотний сезон за банальними справами, краще створити креативний список того, що ви хочете зробити влітку. Мріяли стрибнути з парашута, але ніяк не з’являлась нагода? Планували влаштувати затишний пікнік на березі озера чи побачити Татри? Будь-які цілі різних масштабів повинні реалізовуватись, то чому б не втілити їх у реальність саме влітку? Можна зібрати окремо дрібні завдання для себе, а окремо значні, які потребують більше підготовки та часу.
Як не пропустити літо: прості поради - фото 259126
У стрімкому робочому ритмі життя не так просто викроїти час для близьких людей та родини. А довгі літні дні дарують таку можливість. До того ж, з друзями значно легше виконувати та вигадувати завдання зі списку справ. Можна влаштовувати своєрідні змагання та визначити хоча б один день у тижні, коли збиратися у колі близьких. Це додасть розрядки і зміцнить стосунки.

Як не пропустити літо: прості поради - фото 259125
Чимало людей береже відпустку для особливих подій чи холодних пір роки, щоб втекти у теплі краї. Але чому б не дозволити собі відпочити тоді, коли на вулиці й так гарна погода? До того ж, не буде відчуття, що літо — ще один сезон, який промайнув на роботі. Здається дорослі забувають про літні канікули. Не варто забувати, що тривалий вікенд дозволить виділити більше часу для попередніх двох пунктів.

Як не пропустити літо: прості поради - фото 259124

Літо дозволяє не лише насолоджуватися теплою порою і відпочивати, а взятись за себе. Розваги розвагами, але, якщо ви таки не підготувалися до літа чи не почали нове життя з нового року чи понеділка, то саме час починати прямісінько зараз! Давно плануєте вивчити англійську, бігати щоранку чи прочитати сотню книжок з фізики? Внесіть до списку справ, і спробуйте приділяти такому саморозвитку хоча б годину щодня. Можна робити вправи на день, але не більше, щоб не забути, якими інтелектуальними чи спортивними ви маєте стати.

Як не пропустити літо: прості поради - фото 259123

Навіть, якщо ви противники соцмереж, але кадри з особливих та яскравих моментів літа згодом можуть перетворитися у теплі спогади. До того ж, деякі моменти можуть забутися, а світлини збережуться. До слова, чим більше знімків буде, тим активніше пройде літо. Щоправда, однотипні селфі та фото сходів та заходів сонця, а також робочих моментів – не зараховуються. І не варто думати, що варто робити саме фото для літа, просто ловіть події, які приносять радість.

 

В тему

Discussion about this post