Як контролювати емоції на роботі

Бувають такі ситуації, коли на роботі дратує абсолютно все. Або ж навпаки: хочеться сховатися від усіх, в тому числі, колег і керівництва. Як же побороти свої емоції, які можуть негативно вплинути на робочий процес? Читайте далі.

Повідомляє maximum.fm.

Зауважимо, що психологи не можуть дійти згоди, адже одні кажуть, що потрібно дати вихід емоціям, а інші – стримуватися. Що ж робити, якщо емоції хвилею навалились на вас?

Дихайте глибше

Як контролювати емоції на роботі - фото 256336

Як контролювати емоції на роботі / maximum

Зробіть кілька глибоких вдихів, які допоможуть «перебудувати фізіологію», тобто, заспокоїти тіло. Цей простий метод дозволить кілька секунд подумати над тим, що вас турбує, а вже потім починати діяти. Якщо ви відчуваєте, що стомилися – відволічіться від роботи; якщо відчуваєте, що на вас тиснуть – спробуйте про це поговорити. Наголошуємо на розмові, а не на гучному вияснюванню стосунків на робочому місці.

Зупиніться

Як контролювати емоції на роботі - фото 256338

Як контролювати емоції на роботі / maximum

Коли ви нервуєтесь та турбуєтесь про щось – переведіть свою увагу на ноги. Відчуйте, як міцно ви стоїте на землі. Для максимального ефекту – обіпріться на стіл або крісло. Цей простий метод дозволить «заземлити» ваш стрес і відверне від тривожних думок.

Прогуляйтесь

Це ще один простий і успішний метод, який допоможе придушити емоції. До слова, використовувати його можна за будь-яких умов, а не лише на роботі.

Як контролювати емоції на роботі - фото 256337

Як контролювати емоції на роботі / maximum

Просто встаньте та вийдіть на кілька хвилин. Можете піти на кухню, щоб випити склянку води або подивитися кілька хвилин у вікно. Якщо все геть зовсім зле – прогуляйтесь на свіжому повітрі. І суть не в воді чи вулиці, а в русі, який запускає відновлення парасимпатичної нервової системи, поверне емоційну стабільність та дозволить зібратися.

Використовуйте ці метод тоді, коли вас усе дратує і є бажання послати всіх до біса.

 

В тему

Discussion about this post