Uber ввів обмеження щодо ліміту часу водіння

Компанія Uber, творець однойменного мобільного додатку для виклику автомобілів, ввела ліміт часу водіння для водіїв у системі, поширивши його в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), включно з Україною, для підвищення безпеки водіїв і пасажирів.

Про це повідомляється в прес-релізі компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

Як наголошується, Uber запускає на платформі нову функцію, що спонукає водія виходити з програми для відпочинку як мінімум на 6 годин після 12 годин перебування за кермом.

«Незважаючи на те, що водії в Україні перебувають у середньому лише 22 години в тиждень на платформі Uber, водіння в стані сонливості або втоми може стати проблемою для всіх учасників руху на дорозі», — наголошують в Uber.

«Згідно з офіційними повідомленнями Єврокомісії, втома є основним фактором значної частини дорожньо -транспортних пригод (від 10 до 20%). Впровадження нової функції покликане допомогти підвищити безпеку поїздок як для пасажира, так і для водія, зберігаючи ту гнучкість роботи на платформі, яку цінують водії», — повідомляє компанія.

Зазначена функція підраховує час водіння, дозволяючи водіям стежити за тим, як довго вони перебувають за кермом; відправляє періодичні повідомлення, коли наближається 12-годинний ліміт часу водіння, і потім, коли досягнуто максимальний час перебування за кермом, автоматично переходить в автономний режим тривалістю шість годин.

За даними компанії, 12 годин сукупного часу за кермом передбачають: час перебування в режимі онлайн і в русі, час шляху проходження до пункту посадки пасажира, а також час у поїздці.

За шість годин водії зможуть знову підключитися до платформи, щоб мати можливість приймати замовлення.

Uber працює в більш ніж 600 містах понад 70 країн світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року, працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Як повідомлялося, компанія Uber намір до кінця 2018 роки запустити в Україні сервіс доставки їжі UberEATS.

В тему

Discussion about this post