Цілу країну позбавили інтернету через проведення іспитів

Цього тижня по всьому Алжиру почали вимикати доступ до інтернету. Пов’язано це не з перебоями в роботі провайдерів або блокуваннями, а з іншою не менш важливою подією – вступними іспитами до університетів.

Повідомляє maximum.fm.

Таким чином Міністерство освіти вирішило позбавити школярів можливості списувати з використанням смартфонів та інших мобільних гаджетів.

У 2016 році Міністерство освіти Алжиру попросило інтернет-провайдерів заблокувати доступ до соцмереж на час проведення іспитів, адже в них почали з’являтися шпаргалки та варіанти відповідей на питання. Тому в 2018 році до проблеми списування підійшли максимально серйозно. по 25 червня включно під час кожного іспиту по всій країні будуть вимикати доступ до інтернету.

Уряд також наполягає на встановленні металодетекторів при вході в екзаменаційні центри, щоб перешкодити школярам проносити мобільні телефони, смартфони, планшети та інші гаджети. Більш того, з метою з метою запобігання витокам у місцях друку екзаменаційних документів були встановлені камери стеження та пристрої для блокування мобільного зв’язку.

Цілу країну позбавили інтернету через проведення іспитів - фото 257571

Цілу країну позбавили інтернету через проведення іспитів / pxhere

Цікаво, що в 2015 році в китайському місті Лоян над екзаменаційними центрами літали безпілотники, які відстежують охочих списати. Як з’ясувалося, деякі учні використовують крихітні камери в окулярах для передачі питань своїм знайомим, а також диктували відповіді через мікронавушники. Дрони були оснащені пристроєм для виявлення радіосигналів. Точне місце розташування всіх, хто намагався використовувати зв’язок, передавалося безпосередньо на планшет інструкторам, які стежили за ходом іспитів.

 

В тему

Discussion about this post